Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celiakia

Príspevok v téme: celiakia
slavena

Ahojte vsetci,

viete mi poradit ake priznaky ste mali vy pri celiakii. Mam problemy s nafukovanim a velmi bolestivym bruchom. Som po potrate 3 mesiace a priserne ma boli pravy bok. Moj gynekolog si mysli ze su to zrasty po slepom creve. Trapi ma to uz rok. Robil mi aj testy na chlamidie, tak cakam na vysledky. Uzivam antibiotika doxybene, ale nezaberaju. Vsetko co zjem tak ma nafukne a velmi to boli. Aj v zaludku mam taky pichavy pocit.Caka ma kolonoskopia a testy na celiakiu. Napiste budem rada.

RNG

nafukovsnie je priznak zleho travenia. Na napracu su kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika.
Najma po pouziti antibiotik je potrebne zobrat dobre silne probiotika, lebo atb znicia crevne kultury a daju moznost parazitnym kulturam sa premnozit.
Z toho su potom velke problemy od znizenej imunity, cez zapaly sposobene toxinami z parazitnych kultur az po zhorsene travenie a absorbciu, co ma za nasledok oslabenie vsetkych telesnych procesov.
Znova tu pripomeniem, probiotika nam v tele vyrabaju az 70% obrannych latok voci roznym nakazam, vcitane crevnych. Bez nich moze telo podlahnut mnozstvu chorob.

anetkaaaa

no ja mam 19rokov.a ze mam mat bezlepkovu mi zistili cca pred rokom....no ono s tou bezlepkovou dietou je to tazko,lebo v dnesnej dobe je to akokeby taky hit...mne nikdy nic nebolo,len som bola chudokrvna co je ale vacsina bab v mojom veku tiez, a aby sa mi lepsie zilo:) tak mi odporucili tuto dietu,ze budem zdravsie zit:) kazdemu sa to inak prejavuje ,ale napriklad naozaj mne nikdy nic nebolo, a ani teraz ked obcas si dam nejaky ten kolac nic mi nie je...hm....no ale rozhodne je to zdravsie.poznam vela ludi ktorym to v tomto roku povedali....asi je to hit!!!:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.