Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OTAZOCKA!!!!

to je jedno

ethel: si ma odhalila :) som chlap :))

nika: A inak je tu este moznost, ze sa ti ten chalan pozera inde, ale to by si sa potom asi nepytala ci ta chce :)) neblbnite a normalne hodte spolu rec, lebo nememu an vlastna matka neroumie, ci tak nejak. :)

to je jedno

Nikde som cital, ze vyhybanie sa pohladu znaci vysoku sexualnu pritazlivost. Ale moze znacit aj nieco ine. Viem ze ked ma clovek -nast, tak je tazke niekoho oslovvt. Treba sa odosobnit, pozdrav s usmevom nikdy neuskodil. :)

-=panther=-

Cawte, no ja vam poviem tak ze ten chalan o ktorom tu je rec ale aj Mathewovi sa vobec necudujem, jednoducho vy nemate pocity muzov a neviete ako su natom oni ako vy zeny ..

ethel

zlato moje,veď ste boli kamoši,ako si sa jej otvoril a odmietla tak jej nepozrieš ani do očí.Vžila som sa do toho a vieš čo by som si ja o tom myslela?Že si namyslený a ťažký frajer čo neznáša prehru.

mathew

A taktiez mozno uz aj ona teraz lutuje to fakt neviem , no keby ma teraz fakt chcela , myslism si ze by mala prist ona , sak chapes ja sa jej dva razy pytat nebudem ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OTAZOCKA!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk