schudla som a nemam menzes uz 3 mesiace

beb

Nechápem dievčatá, čo sa to tu pýtate. Ak ste tak schudli, tak to vôbec nie je zdravé.O tom ste si mali prečítať pred chudnutím. Škoda tu teraz vyplakávať.

nadia317

No baby pri tych vasich vahach sa citim ako tucko!!Ja meriam 163 cm a mam vahu 51 kg.Tiez mi blbnu kramy.Kazdy mesiac mi meskaju 2- 3 tyzdne a potom ked sa konecne dostavia, tak ich mam len 3 dni.No neviem ci to nemoze by aj po porode taka zmena.Predtym som ich mavala 6-7 dni a strasne silne a bolestive.Teraz ani neviem,ze ich mam.No myslim,ze vo vasom pripade to je hormonalna porucha a mali by ste skocit k doktorovi, aby vam aj zmeral hladinu hormonov.No pokial sa citite psychicky v pohode, tak si myslim,ze je to v pohode. vaha 47 kg na zenu si myslim je strasne malo!!

jancaa

ja som schudla na 47 meriam 163....schudla som tak ze som konecne zacala normalne pravidele jest a cvicit, poriadne, nie ako ked som bola na intraku, same bagety vifony, potom som mala tvar samu vyrazku,velke brucho, pokazene travenie,,,teraz jem normalne 5 krat denne a pravidelene a citim sa super, len keby tie kramy prisli.....

sosaso

ellika, pri tvojom spôsobe stravovania sa čudujem, že menštruáciu ešte vôbec máš, že ti nevypadali všetky vlasy a aj o rozume sa dá pochybovať ;)

ellika

ja som nemala az 6 mesiacov po chudnuti a diete.a pockala som normalne pokial som nedostala sama ziadna vyvolavacka a ani lekar.

mirka 23

Tak fakt ten Wild Yam, môžem ti dať kontakt na kočku, čo ti to zoženie o niečo lacnejšie, lebo cez net ma to vyšlo až na 30 ečiek aj s poštovným...

Luciaaa12565

ja som schudla 8kg ale zdravo!!! stravujem sa normalne teraz vazim 48kg pri vyske 166cm...ale ja uz cem te kramy spat!!!

jancaa

ahoj, ja mam presne taky isty problem, schudla som od 1 jula 7 kil a odvtedy som nemala kramy,neviem co robit a hormonami sa napchavat nechcem:((( prosim poradte