Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pride na to doktorka?-otazka pre zeny:-)

Príspevok v téme: pride na to doktorka?-otazka pre zeny:-)
klaudia0000

Ahojte
takze zacenm asi tak este som nikdy nebola u gynekologicky teraz so mnou chce ist mamka na 17 rokov.
Problem je ale v tom ze ja som menzes nemala asi 7mesiacov kvoli tom ze trpim chudokrvnostou ,ale nabrala som par kil niesom uz taka podvyzivena ale menzes mi nie a nie prist.No moja otazka znie ze ked poviem doktorke ze menzes mam SKORO kazdy mesiac iba par krat meskal ,pride mi na to ze menzes tam nebol uz dlhy cas?
viete,ja hormony brat nechceeem,ochlpenie je z toho strasne, a mne staci ze uz ja som dost chlpata ,potom bude vyzerat ako opica :(

aky je vas nazor ??pride mi na to doktorka,ked jej zatajim moju zapchu menzesu?

jajkafr

klaudia
to že nemáš tak dlho menštruáciu nieje dobré. Kamoška nemala menštruáciu rok a pol a za ten čas pribrala 14kg. Išla s tým k lekárke tá jej zistila, že má hormonálnu poruchu a nasadila jej lieky na úpravu teraz užíva antikoncepciu nízkodávkovú to znamená, že počas celého mesiaca má rovnakú dávku hormónov a nepriberá. Naopak zhodila tých 14 kg čo nabrala za ten čas čo nemala menštruáciu. Ak máš takýto problém je dobré ak o tom lekárke povieš ona tam je na to, aby ti pomohla určite to pred ňou netaj ona na to aj tak príde a zbytočne zo seba spravíš sprostú. Držím palčeky a určite neklam neoplatí sa to.

Radka21

pokial tak dlho nemas menzes, pricin moze byt mnoho. Mozes mat cysty, mozes mat rakovinu. Daj sa vysetrit u gynekologa a neklam. Preco to chces zatajit? On na ultrazvuku na vsetko pride.
A co sa tyka ochlpenia, vhodna antikoncepcia ju znizuje, takze ako opica nebudes. Prave naopak.

jajka001_

no a ked nechces mat tie zdravotne problemy, tak neklam doktorke
ved nemusis brat antikoncepciu
chapem ze vaha je teraz pre teba dolezita, ale to sa zmeni, ked pridu zdravotne problemy
ak mas normalnu vahu - co pochybujem - tak problem moze byt v niecom inom

klaudia0000

jajka
ale ved som spominala,ze som uz par kil pribrala niesom az tak na to zle ,ze mi vidno vsetky kosti nemam ziadne zdravot.problemy som chuda t mi staci len krami akosi nejdu...boli casy ked som bola ako ihlicka ale dala jem.som slabsia anorekticka rano,aj v skole aj obed zjem...uz vecer mavam problem nieco zjest tak dobem len zeleninu ...vaha sa drzi ...nikde som nepisala ze jem light veci alebo nejem nic alebo co

jajka001_

ked sa budes takto snazit, tak si tu neplodnost aj zozenies - ty chces byt neplodna?
baby s anorexiou tu pisali ze prisli o zlcnik

ds

ja mam tiez ten problem ze mi meskaju krami gynkolog mi predpisal antiku uz to bude skoro rok co ju beriem krami teraz mam no len sa bojim ze prestanem a zas nepridu nechcem celi zivot brat antikoncepciu

klaudia0000

jajka,ked mi neveris tak sa na to opytaj nejakej lekarky...prave to,ze moja teta je lekarka ona to povedala,ja ju citujem.A aj na fore na nete som pozerala pisomne dialogy zin ktore maju dvojca a su neplodne.

klaudia0000

urcite kvoli nizkej hmotnosti nemam menzes.Ale ja nechcem pribrat totiz ked sme uz pri tom priznam si to ze mam anorexiu:( aj teta ju mala toez ma dvojca a jednovajecne dvojcata jedno z nich nemoze mat deti ,bolo to aj vedecky dokazane...ale ja neovorim ze si verim ze som neplodna to som nepovedala...ale ked viem,ze sa z anorexie nedostanem lahko,mozem vam rovno povedat kedze do konca vyvoja mojho tela je uz len 2roky tak si tu neplodnost mozem asi privlastnit...damy,darmo mi budete pisat nech sa z toho dostanem nie!ja nepriberiem za ziadnu cenu!viete,ako fantasticky sa citim v tejto vahe ?dari sa mi aj v skole proste neda sa to oisat,netrapim sa vobec,ked mi to vyhovuje.

ale bojim sa toho,co mi povie doktor ked zisti ze som mu zaklamala daum poslednej menstruacie,ked mu poviem ze som mala pred mesiacom,a ze nemam pravidelny menzes co s tym urobi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pride na to doktorka?-otazka pre zeny:-) - Fórum - ZDRAVIE.sk