myslite ze schuddnem?poradte prosim

flory5

strava je 70 %...cvicenie 30%.....ak chces zhodit..radim vylucit skladkosti... vylucit biele pecivo...vysmazanee jedlaa.....preferovat skor vareneee ejdlaa a vela zeleniny...

wildchild

Moja zle robíš..aj ja som zvolila takú cestu dopadlo to anorexiou a potom sa kilá opať vrátili...

teraz papám do 5000 KJ aj sladkosť si doprajem,denne cvičím 30 minút na steppery a o týždeň mám o 2 kg menej a 3 cm z pásu

AdamKrt

Inak trochu logiky Ellika - ak jes malo, telo je hladne, ma malo zivin. I ked si zazenies nejak hlad, zvyknes, ze nie si hladna, telo neoklames. Ak je malo zivin, tak COKOLVEK do tela dostanes, mas uz po case nastaveny metabolizmus na setrenie. T.j. telo sa bude snazit maximalne vyuzit potravu, aby z nej vyuzilo co najviac zivin. Tam padom sice budes jest menej, ale pribrat mozes, ze sa budes divit, odkial sa Ti to berie...

AdamKrt

Ale samozrejme to chce kvalitnu stravu bohatu na ziviny. Nie, ze telo bude hladovat /nedostatok zivin/, i ked clovek hlad citit nemusi.Tak by si vytvaralo zasoby...

AdamKrt

Ak chces zhodit, tak najvhodnejsie je zacat dobrym stravovanim, aby sa ti vhodne nastartoval metabolizmus.

Na to mas dobru napr. 90 dnovu rozlisovaciu dietu, kde jes vsetko a slusne porcie, ale zrychli sa Ti metabolizmus, takze chudnes. Pozri tu na fore, kazdu chvilku to niekto zacina drzat.

Alebo, ak vylucime vsetky tie pofiderne tabletky na chudnutie, kde sa objavuje jojo efekt, tak:

- niektore latky v potrave priamo posobobia na odburavanie tukov

Napr. enzym Bromelain obsiahnuty v ananase prispieva k rozkladu nadbytocneho tuku.

Popis na:
secure.ilekaren.sk

Jablcny ocot prispieva k lepsiemu traveniu. Lecitin zase odburava cholesterol. Vacsina ludi v Europe ma problem s nedostatkom jodu, ktory ovplyvnuje stitnu zlazu a zapricinuje potom cez jej poruchu napr. nadvahu. Jod sa da brat cez tinkturu napr. vsakovanim do tela, alebo oralne - napr. vytazok z morskych rias KELP.
Vitamin B6 zase pomaha pri premene par latok, ktore zas pomahaju zvysovaj spalovanie urcitych druhov tukov.

No a tato kombinacia Bromelainu + Lecitinu, Kelpu a Jablcneho octu sa napr. aj predava od Medpharmy:
-odkaz odstránený-

Osobne beriem Wobenzym, ktory bromelain obsahuje - ale Wobenzym ho ma menej, iba 45mg v tablete. Na druhej strane sa ich uziva viac cca 9 denne /ale zas po urcitu dobu/. Beriem este 1200mg Lecitinu a kupil som si teraz aj KELP, na doplnenie jodu. Neberiem to pre chudnutie, som uz chudy, ale pre to zlozenie liekov a hlavne vacsi obsah bromelainu, rozmyslam, ze si to kupim tiez.