co si myslia ?

katty192

takže psychika, ale to sa potom nenechaj oklamať, nieže si budeš pripadať blbá
si múdra inteligentná, len potrebuješ veľmi relaxovať a veľa dobrých vecí zažívať, dobre?:)

studentkaVS

U mna sa striedaju take nalady- niekedy nemam problem, niekedy riesim kazdy pohlad ineho cloveka a analyzujem ci si nemysli nieco zle :/ zneprijemnuje mi to zivot

katty192

jaj? to nie, sebavedomie som mala nejaké a vidíš? zase to robím, zase si môžete myslieť, že aká som blbá:D

studentkaVS

No ja zas nemam pocit ze by mi z ust vychadzali nejake hluposti :). Len proste..to je ten pocit menejcennosti..Stale riesim,co si o mne kto mysli :(

katty192

no tak ti môžem povedať, že presne takýto problém som mala ja, ale neboj, zo spolužiakov si nič nerob, oni tomu nebudú rozumieť, ale vyučujúci to prekuknú a budú ťa mať radi:)

studentkavs

Dakujem, ano som na VS, ucitelia som povedala preto ze to nie su vsetci profesori, ako podotkla vevericka.
Ja som sa to pytala hlavne kvoli tomu, lebo som rada niekedy aktivna. Nechcem teraz vyzniet namyslene ale zatial mi v zivote nikto nepovedal ze by som inteligentna nebola. Len mam nizke sebavedomie a bojim sa,ze ked som aktivna a nieco poviem,ze to nevyznie dobre a budu si mysliet ze nie som prilis inteligentna .. Tazko sa to vysvetluje. Chcela som vediet ci nejak z ich reakcii spoznam,co si o mne myslia.

katty192

studentkavs, predpokladám, že ide o vysokú školu, ale aj keby nie tak:
vyučujúci pozná študentove IQ schopnosti podľa
náročnosti tvorivej práce, ktorú zadal
a rýchlosti plnenia úlohy zo strany žiaka

neviem ako inak by som zistila IQ študenta, ak by som bola vyučujúca (niektorí ľudia sú tupí ako bambusy, ale vedia sa rýchlo učiť, to ešte nie je inteligencia)

a podľa náročnosti zadanej práce sa dá veľa zistiť o vyučujúcom, teda či nie je na tom horšie ako ty

vevericka

studentka vs..ucitelia sa nebudu nejak zamyslat, kto je alebo nie je inteligenty..zvcsa maju toho tolko a vela studentov, ze nemaju na take veci cas..pre nich je dolezite ci spravis skusku a zvladnes stanovene kriteria..mozno az budes na nejakej katedre a budes s niektorymi v neustalom kontakte ako napr so skolitelom mozno potom sa bude zamyslat..
teda ak si studentka vs:)