Mala som proste zlu naladu

Príspevok v téme: Mala som proste zlu naladu
zivotaosud

ahojte..som mala proste zlu naladu mozno som troska vyskocila na priatela on sa urazil odisiel ..nebol oto po prvy krat ...a tak som sedelan a labvicke a cakala ze zavola pride on mi zavola st ym ze ked ma chyti!!!ale viem ze by mi neublizil ale vie sa vyhrzat dost ...ze ak neurobim to tak spravi mamto...ze som v chovani horsia ako jeho byvala...nedokazala ma povzbudit ked videl ze neje mi prijemne po nocnej aj ked som vyspata naladu som nemala boh vie aku..on sa proste urazil ....a vyvolava mi vkuse ...zakazdym zdvyhnem a poviem mu ze ho nenavidim ..on mi stale vola stale dookola....ja s kym chodim pomozte :(((mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

zivotaosud

premyslam ci chyba nieje vomne ale viem ze chyba je aj v nom ...chcela skusit ...chodievame na niekolko dnove vylety a ien je to ked sme spolu ...ano cchem skusit lebo nezahodim sancu ked neviem ake to moze byt ...som optimista a verim...snazi msa chapat ...

lilyoff

zivotaosud s takym clovekom si chcela odist byvat do zahranicia?A nebola si na tej svadbe bratovej?Nechapem,preco este stale chodis s frajerom ked ti na nom stale nieco vadi

zivotaosud

je zaujimave ze niektori ludia ako aj ja su zavisli na takychto ludoch ako ste vy...nedostanu to co potrebuju od svojich blizkych chodia sem je to ubohe:,((((

zivotaosud

hej asi to bude mojim obdobim preco mam taketo vykivy nalady tak casto preco mi je vacsinou tak zle ...je malo kedy taky dne kde sa citim uplne uvolnena ..a moj priatel po dvoch rokov nedokaze ma podrzat ked vidi ze sa trapim koli tomu nedokaze ma rozosmiat podrzat on namiesto toho sa urazi a odide a ja zanim mam utekat?:(

zivotaosud

som stala na dazdi pustila si hudbu a plakala on ma nasiel an dazdi a jedine oco mu islo ze stojim na tom dazdi ci som nenormalna a dalsia nadavka! nie men to uz bolo jedno ...preco ma nevzal a neobjal vsetko by bolo ine:,,,,((((

AdamKrt

zivotaosud Dnes 20:33:

neviem, ci je to nejakym stavom, co mas dnes, alebo si taka stale, ale tazko sledovat smer Tvojich myslienok... Potom sa tazko k niecomu rozumnemu dopatrat.

zivotaosud

u man dovera je obcas ziarli male u neho nieje ....aj tak sa da lenze ak nieje dovera pochybujem otom ze je tam laska ....pretoze to chovanie bez doveri je troska cudne :,( no nie troska ale dost ...on man to uz nebavi stle sa urazi odide akoby caka ze zanim poutekam ne aby sa zachoval ako chlap a podrzal ma dokonca so mschudla chcela som byt s nim:( ale on sa urazil

zivotaosud

ja dokazem ja dokazem mu odpustit byt mila ovladnut zlost on nie ja sa mu musim klaniat ....spravam sa ako nepricetna prinom volame si niekolko krat vkuse lebo mame potrebu neco si povedat to je uz choreee

zivotaosud

som psychicky mimo som potrebovala aby ma podrzal hend ako sme sa stretli som mu cchela hovorial nieco ma nepocuval nepotrebujem aby mi povedal k tomu nieco len aby ma vypocul:,(((( ach....on ma nepocuval a mlel otom co zase mam na sebe