Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako velmi vadia chalanom vyrazky na dievcati??PROSIIMM!!

Príspevok v téme: ako velmi vadia chalanom vyrazky na dievcati??PROSIIMM!!
kata875

ahojte chcela by som sa spytat ci vam chalanom velmi vadia vyrazky..nemyslim teraz uplne najhorsioe stadium ale proste u mna je to tak ze obcas mam plet celkom peknu a niekedy mam troska viac vyrazok.stve ma to lebo mi to dost ubera na sebavedomi mam pocit ze ked sa so mnou ludia rozpravaju tak mi na nich pozeraju,je to neprijemny pocit a v podstate som poriadne priatela este nemala co mi taktiez ubera na sebavedomi lebo si myslim ze to je tym,pritom mozno vobec nie...Dakujem

xxxx

Pokial to nevyzera nakazlivo ako kiahne tak mi nevadia. Zaujimam sa skoro povahu. Samozrejme nesmie vyzerat ako zasvrabovana vraskava bezdomovkina s pachom smetneho kosa.

Gill

Ja to mam uz teraz ok, ale niekedy som mala dost vyrazky, aj ked to nebolo az uplne najhorsie, presne ako pises. Tiez som sa blbo citila, ked som sa rozpravala s ludmi aj pred priatelom. Ale jemu to vobec nevadilo, vzdy mi povedal, aby som sa preto netrapila :) A co poznam aj inych chalanov, tak tiez im to nevadi, vravia, ze to je normalka, takze hore hlavku :)

sasulka

aj ja sa tak citim.ze kazdy pozera len na moju tvar.lenze vacsina mi hovori ze to proste ani nevidno.ze to mam len ja vsugerovane ze su tam tak ich tam stale vidim.to neovplyvnime tie nase pocity.sak sme baby:-Pa tiez to zalezi od chalana vies ako.toho mojho som trafila a fakt sme spolu uz dlho.takze tak.a ja som vzdy mila a usmievava takze to viac ovplyvnuje pohlad ludi na cloveka ako to ze ma nejaku vyrazku

kata875

tak dakujem potesilo ma to,lebo naozaj ja neviem ako to oni vnimaju neznasam ked mam ten pocit ze vsetci mi pozeraju na vyrazky aj ked naozaj nemam ro hrozne uplne videla som storazy horsie ked som si powedala ze mozem byt este rada.

sasulka

ahoj.ja som tiez asi na tom tak ze raz mam peknu tvar a inokedy je to dost horsie.kedze raz za mesiac chodim ku kozmeticke tak tyzden po tom vyzeram vazne hrozne.mam frajera uz 7 mesiacov a presiel si uz vseliakymi mojimi stadiami.ja vzdy sa mu stazujem ako opat hrozne vyzeram a on mi len povie ze mu to nevadi a ked to mam lepsie vzdy ma pochvali ze to mam lepsie.a ked to mam zle mi povie ze proste musim chodit ku kozmeticke lebo mi to pomaha.a myslim ze mu to vobec nevadi.nema problem ma bozkavat ani neviem co.niekedy ma este vacsie chute ako inokedy:D takze moj nazor je taky ze aj ked ja mam z toho depky jemu to nevadi.ja mam 16 a on 17. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako velmi vadia chalanom vyrazky na dievcati??PROSIIMM!! - Fórum - ZDRAVIE.sk