Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

Petra-Horna

jasne, tofu ti velmi odporucam. Je genialna zdrava potravina, ktorou mozes pefektne nahradit maso. Dobry clanok o tofu som citala aj tu: -odkaz odstránený-
My ho jeme cela rodina a sme spokojni velmi. Aj decka to maju radi a super je, ze ho vies pripravit na slano aj na sladko.

rado175

Ahoj zazu ak chces vediet nieco konkretne o zivej strave tak mi napis na moj mail.Rad ti na tvoje otazky odpoviem. rado175@azet.sk

zazu

A este by som sa chcela opytat ci mate skusenosti aj s naklicovanim obilia a ak ano kolko by mal toho asi clovek denne zjest? nemozem sa to totiz nikde docitat.

ele

No neviem, ale priroda ponuka svoje plody vsetkym jedincom, podla mna a ked clovek vynasiel ohen, zdruzoval sa pri nom, vytvarali sa prve komunity, vecerne rozhovory. Potom ho zacal ovladat a vyuzivat kazdy den na tepelnu upravu masa, teraz si clovek skoro vsetko tepelne upravuje, cim trochu odbocil od prirodzeneho. Ja si myslim ze 80% konzumovaneho jedla by mala tvorit surova, tepelne nespracovana strava, ako ju najdes v prirode. A to co ti povedala ta liecitelka mi nic nehovori ale snad ti to pomoze. Velakrat je aj placebo take silne ze priaznivy zdravotny stav pripisujes nakoniec liecitelstvu.

finistícia

ahoj, povedala mi,že moje problémy sú spôsobené nevyvážením živlov v tele,že posilňujem vietor a ochladzujem sa. Čím viac to vo mne klíči tým viac cítim,že mala pravdu,akokolvek to bolo pre mna ťažké prijať. Ja experimentujem s jedlom už 11 rokov a fakt je že odvtedy mi je to čo mi je-nič extra a preto si to človek hodí na iné okolnosti a myslí si,že je to jeho súčasť a lieči sa stravou, aj ked mu občas blikne majáčik..rýchlo ho zapudí. Surová strava nie je pre všetkých a namali by sme sa otrocky držať všetkých tých dobrých rád-si myslím

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.