Ako reagovat?

Príspevok v téme: Ako reagovat?
roxy

Ahojte... prosim vas o radu. Moj priatel sa chysta na chatu so spoluziakmi zo strednej. Aj ja som bola pozvana, ale dohodli sme sa, ze tam pojde sam, nech si ich uzije po tej dobe. Ale co som sa nedozvedela... (nie od neho). Berie si tam najlepsieho kamarata, ktory s nimi nic nema. Nechapem preco to urobil. Mna tam nechcel, lebo chce byt len s nimi a preco si berie jeho? Je mi z toho nanic... Ako reagovat ked mi to oznami? Mam sa tvarit ze mi to nevadi, aj ked ma to velmi stve? Vdaka za rady.

roxy

ide len o princip... ja ist nemozem, lebo chce byt len s byv triedou. Kamarata zobere pricom on ich absolutne nepozna... Na rozdiel odomna.

SOFFA

ber to z tej lepsej strany,....ze si nebere svoju najlepsiu kamosku.ved na tom nie je nic zle.chlapi potrebuju z casu na cas priepustku,aby dalsi polrok boli zase normalni.tak mu to dopraj

swistica

ber to tak ze si sa vyhla tomu ze by ti liezlo na nervy kopec opitych ludi, bola by tam nedostatocna hygiena, a nevyspala by si sa. Takze si na tom v podstate super :-)

cajik

Myslim si, ze by si nemala zbytocne robit paniku. Je to to iste, akoby si si chcela vyjst s byvalou triedou a zavolala si tam svoju kamosku. Nepochopila som teda, ci ide o cisto chlapsku spolocnost, ale ak ano-je to v pohode ze si tam berie kamosa. Ak tam budu aj baby-mozno chce toho kamarata s niekym zoznamit.
Nemala by si to brat ako nieco proti tvojej osobe, proste sa len chce zabavit. Horsie by bolo, keby si na tu chatu volal nejake dievca ;)
Nechaj ho nech sa zabavi.