Z nudy psyhcicke problemy?

Príspevok v téme: Z nudy psyhcicke problemy?
dagmar2222

Ahojte dost casto sa nudim som doma,dako mam strach vychzat von z ostatmnych ludi volakedy som bola vesela ludia ma mali radi a tak ale zacala som sa velmi zaoberat svojim vyzorom denne aj dve hodiny pripadam sui strasne tucna,ze am nikto nechce nikde nemozem chodit taka bomba a tak neviem ako sa tychto myslienok zbavit nechcem sa trapit pre nic co vlastne ani nieje ja neviem ani sama,asi len daky vtipny ludia by mi pomohli co si o tom myslite?Lebo sa hanbimist j ku kozmeticke,ale naco potom su ved tam musia vselijake pripady chodit a taktiez sa dade prihlasit strasny strach mam neviem alebo ist do fitka ze tam ako na hrocha seci budu pozerat co tam robi,pomoze mi niekto:)aspon utesit par riadkami slov budem velmi vdacnaaa

wowo1

mam kamaratku co nepracuje, a uz je na tom velmi zle.Musela zcat chodit k psychiatrovy, ale to je pre to ze sa doma nudi,len lezi a je leniva.Ako nahle pracuje som si vsimla nema psych.problemy. Sku aj kluturu chod tam kam sa ti nechce.

jajka001_

zacni sportovat, behat, bicyklovat, plavat, zlepsis si tak kondicku i vyzor i naladu a budes aj komunikativnejsia
do fitka chodit nemusis