pritulny a poslusny psik

carmenira

www. psiadusa.sk !!!! tyrany psik si ta bude vazit a posluchne ta na slovo, budes pre neho vsetkym, odvdaco sa ti za tvoju lasku a pomoc neskutocne krasne!!!!

dedy

zuzinka 20, ale to, že bude zima neznamená, že nebude dalšia, pes žije i 15 rokov, takže bude ešte nejedna zima či leto a ked chceš so psom chodiť behať, tak si musíš práve takého, ktorý bude chodiť s tebou behať
zhodou okolností mám taktiež cavaliera, a ten môj by s tebou nechodil behať, lebo má oveľa radšej kľudné prechádzky a žiadne prehnané aktivity, skúšala som ho brať so sebou ale veľmi z toho nebol nadšený, nestíhal tak som to nechala tak
ja by som ti odporúčala, pokiaľ nemáš vyhliadnuté plemeno a chcela by si psíka, návštevu nejakého útulku, povieš si, akého psíka hľadáš a oni ti snád nejako poradia. a taký psík ti určite bude vdačný za každé pohladenie. A ak by si chcela i šteniatko, i tých majú plno, takže len by ti stačilo zájsť do útulku a nejaký hafan by sa ti našiel
maja-fetch.rajce.idnes.cz cavalierka čakajúca na domov, ale tá by s tebou určite nechodila behať
www.dogforum.sk
ono, pokiaľ máš záujem o psíka z útulku, tak si nejakého určite nájdeš a ak by si chcela pomôcť i útulkáčom odporúčam pozrieť www.psysos.sk

zuzinka 20

dakujem vam vsetkym za rady;))...
a milli su strasne krasni, teda takeho by som hned prijala:)),..neskutocne su:))
ale este som pozerala na webe aby som si to trochu ujasnila a zistila som ze by nebolo na skodu keby ten psik som mnou aj behaval ...
zevraj su na to vhodne skoro vsetky plemena...
ja sama som behaval, len neviem ake je to so psom...no sak uvidime..len teraz sa uz asi nebude moc dat...bude zima

essie

Ono skoro kazdy psik je pritulny, takze si myslim, ze je temer jedno ake plemeno si vyberies, k tebe sa bude tulit rado.
Otazne je vsak to posluchanie...zalezi to od plemena, ale aj najma od jedinca...
Mozes byt napriklad jeden civava chutna a poslusna a druha "jebnuta", chapes :-D