Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

su aj chlapi zlatokopi?

Príspevok v téme: su aj chlapi zlatokopi?
financia

Myslite si, ze aj chlapi idu po peniazoch? Ide totiz o to, ze kym som mala lepsiu poziciu, zarabala celkom dobre prachy, vtedy sa na mna nalepil moj byvaly frajer. Potom prisla kriza a mna, zial, presunuli na nizsiu poziciu a plat mi dost klesol. O mesiac na to sa so mnou frajer rozisiel. Cize ja si myslim, ze aj mnohi chlapi su zlatokopi, nielen zeny. Podelte sa, ak mate podobne skusenosti, vdaka.

uhlie

Preco by mal byt muz ubohy, ked sa prizivuje na zene a zena, ked je to naopak nie?

S tym postavenim v spolocnosti suhlasim. Dlhe storocia sa u nas povazovala zena za niekoho, kto potrebuje ochranu a zvlastnu starostlivost.

lluullu

no tak ked nastane ta situacia, tak sa ju obaja pokusia nejako vyriesit, pojde zena do prace ak ma taku moznost. Peniaze da do rodiny ten, kto ma moznost a podmienky, ci je to muz alebo zena. No co ti zeny urobili?

darika

uhlie
ale ved neznamena,ze ked si aj ty budes hladat zenu,ktora nebude na tebe financne zavisla,tak nemusis byt zlatokop.Ty mozes mat penazi na svoj zivot dost a chces,aby tak nejak na tom bola aj ona,nie?Akurat nechces,aby sa na teba zavesila pre peniaze.

jajka001_

ale jasne, ze je vela zlatokopiek, ovela viac ako muzov-zlatokopov. byt zenou zlatokopkou je sice hnusne, ale vyplyva to ciastocne z postavenia zeny v spolocnosti. a navyse, zlatokopky si vyberaju muzi, ktori taketo zeny na nieco potrebuju. na prezentaciu v spolocnosti napriklad. platia jej saty, plastiky a podobne. je to biznis. ak je muz zlatokop, tak musi byt totalne ubohy, prizivovat sa na zene. ale su aj gigolovia, ktorych si zivia starsie bohate dámy, a zas je to len biznis. vec vyberu a slobodnej vole.

uhlie

llullu,

moze nastat aj taka situacia,ze muz je nezamestnany a zena na materskej. Preco by mal muz zenu vtedy vyzivovat?

katty:)

a s tým zlatokopačstvom: stavím sa, že by bol veľmi veľmi štedrý k svojej priateľke :) fakt, to už poznám, sa takto bráni, tak je najväčší dobrák :)

lluullu

akoto ze nikdy nie naopak? ved somm napisala, ze ak ostanes na materskej, tak ta bude zivit zena, tak neprekrucaj... Nebud taky zatrpknuty voci zenam. Nieco ti spravila nejaka?

uhlie

llullu,

vidis a ty si to vysvetlujes tak, ze muz musi zenu vyzivovat. Nikdy nie naopak. Ak si teda zena hlada takeho, co by ju vyzivil uz pred svatbou, tak je zlatokopka.

jajka,

to ze ty povazujes nejaku za inteligentnu a peknu, mne bohuzial nestaci.

katty:)

viete, mne je ľúto, že uhlie má takéto kadejaké problémiky a nemusel by mať, možno by stačilo keby s troška šetril a tak nespíínal ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

su aj chlapi zlatokopi? - Fórum - ZDRAVIE.sk