su aj chlapi zlatokopi?

Príspevok v téme: su aj chlapi zlatokopi?
financia

Myslite si, ze aj chlapi idu po peniazoch? Ide totiz o to, ze kym som mala lepsiu poziciu, zarabala celkom dobre prachy, vtedy sa na mna nalepil moj byvaly frajer. Potom prisla kriza a mna, zial, presunuli na nizsiu poziciu a plat mi dost klesol. O mesiac na to sa so mnou frajer rozisiel. Cize ja si myslim, ze aj mnohi chlapi su zlatokopi, nielen zeny. Podelte sa, ak mate podobne skusenosti, vdaka.

darika

muz je povinny sa postarat o zenu a tak izto aj zena je povinna sa postarat o neho.Strecha nad hlavou a strava.Tu sa teraz asi rozoberaju dve rozlisne veci.Ako manzelia su povinni sa jeden o druheho postarat,pokial jeden z nich je na tom financne tak,ze nie je schopny to urobit sam.Napr. ak jeden nepracuje a druhy ano.
Druha vec je,ze sa chlap na zenu,alebo zena na chlapa prisaje ako pijavica len kvoli tomu,ze je financne nezavisly/a.Z takychto ludi je mi zle.

jajka001_

no, síce nie som na baby, ale pekných kočiek je tu dosť, a aj inteligentných som veľa už stretla. treba sa správne dívať :)

jajka001_

jasne ze ano, je to v zákone o rodine :) dokonca, ak sa rozvedies a tvoja ex nema z coho zit, moze poziadat o vyzivne. na seba, nie na deti.

katty:)

uhlie musí byť nešťastný hmmmmmmmmmm
ale čo, kašli na to ja ti zatancujem cigánsky tanec radosti juju jujuju jjjj:DDD

uhlie

jajka,

bola by si prekvapena. Ale takych zien je velmi malo. U nas na SLovensku skoro ziadna.

Inak si sama protirecis. Muz nie je povinny zenu zivit. Ani zena nie je povinna zivit muza. Pochop to. Taka yena, ktora chce, aby ju muz zivil je zlatokopka.