su aj chlapi zlatokopi?

Príspevok v téme: su aj chlapi zlatokopi?
financia

Myslite si, ze aj chlapi idu po peniazoch? Ide totiz o to, ze kym som mala lepsiu poziciu, zarabala celkom dobre prachy, vtedy sa na mna nalepil moj byvaly frajer. Potom prisla kriza a mna, zial, presunuli na nizsiu poziciu a plat mi dost klesol. O mesiac na to sa so mnou frajer rozisiel. Cize ja si myslim, ze aj mnohi chlapi su zlatokopi, nielen zeny. Podelte sa, ak mate podobne skusenosti, vdaka.

uhlie

llullu,

preco by mala zena hladat takeho muza, ked nie je zlatokopka? Moze si predsa na svoju matersku sama zarobit.
Ak povazujes za prirodzene, ze niekoho okradas, tak potom si zlatokopka. Muz je povinny zivit len deti.

lluullu

lost, ale ved to je samozrejme, ved v dnesnej dobe zeny uz zarabaju aj viac ako muzi. Preto su samostatnejsie, len potom to muzov moze trochu strasit, ze oni nebudu financne dominantni, alebo ich budu nazyvat zlatkokopkovia:D aky zvlastny vyraz...

ale kazdopadne existuju aj muzi, co sa nechaju vydrziavat.

lost

Byt zenou, kaslem na majetok chlapa a zacnem pracovat na ABSOLUTNEJ samostatnosti.. len tak pre pripad "keby daco"

ludia si svine, treba byt opatriny.

vzdy ;)

lost

Nechcel by som byt zena..

Prekuknut to, ci ten muz prisiel k "majetku" stastnou nahodou, alebo realnym usilym ("dobym lovom") musi byt sakra-narocne :D

Ved si vezmite - pred krizou bol "kazdy" "bohaty" .. a teraz? :)

Zacinam si mysliet (na zaklade tychto nazorou pod mojim prispevkom) ze peniaze si mozu kupit naozaj "vsetko" :D:D:D

lluullu

tak ale to nie su zlatokopky, to je prirodzena vlastnost, ze zena hlada muza, ktory dokaze uzivit rodinu, ked ona bude na materskej. Zlatokopky su tie zeny, co je im jedno ako muz vyzera, ci ho lubia, staci ze ma peniaze. A takych nie je malo.

uhlie

lullu,

Podla mna zena , ktora nie je zlatokopka je skor vynimka. Aspon ja som taku este nevidel. O muzoch to neplati.