Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rysavky sa chlapom vraj velmi nepacia

Príspevok v téme: rysavky sa chlapom vraj velmi nepacia
brumetka

Preco chlapi skoro stale klamu? Ja som brunetka. Tu vo forach citam, ak chlapi pisu, ze sa im strasne pacia rysavky a vraj im ani pehy nevadia a vraj je uzasne, ked su vysoke. V skutocnosti mi vsak kazdy povie, ze najmenej sa mu pacia rysavky a neznasaju prilis pehate zeny. Vraj najviac sa im pacia blond a hnedovlasky a skor nizsie zeny. Rysavky im vraj pripadaju trochu falosne a ako diablice a trochu im vraj nahanaju strach. Zaujimave zistenie, vsak? Napiste, co si o tom myslite, dakujem.

dobra vila

Suhlasim s 0veckou!

Inac je to peeeeekna hlupost, neviem odkial mas, ze sa ich boja, alebo ich povazuju za diablice. Zijeme v casoch inkvizicie?! Viem, ze kedysi sa im zvykli vysmievat, ze su ako lisky, aj ta falos by s tym sedela, ale je to hlupost. Nieco ako vtipy o blondinkach.
Ja som odjakziva chcela byt rysava, alebo skor tak do cervena. Pretoze su krasne odtiene rysavej, potom su take do oci bijuce, ale s tymi sa ja stretavam velmi ojedinele. Pehy su podla mna zlatucke :). Skor mi pride menej pritazlive to, ze ak je nejake dievca velmi rysave, tak ma smotanovo bielu plet, skoro ako mrtvolka a to je take troska odpudzujuce, su inac biele, ako co ja viem - neopalene nerysavky, ale niekomu sa zas moze pacit to.
Podla mna su rysavky pritazlive, jedinecne, kedze ich beha na svete najmenej... Ale je to presne ako 0vecka povedala. Farba vlasov s tym nema nic, ak je baba pekna, je pekna, ak je skareda, tak to nie pre farbu vlasov.

mary-anne

ja mam taku jemne rysavu farbu, taku skor medenu, ale neznasam ju! vlasy si nechcem velmi zatazovat farbou, tak mam aspon blond melir :)) a pehy nemam :)
a je mi uplne jedno, co sa chlapom paci :D

jakubovie

ja si myslim ze uplne najsexi su rysavky ohnive ,sexi a su nezvycajne pretoze blondin a hnedovlasych je nadrbanych vsade ale ked najdete sexi peknu rysavu babu ide sa muz zblaznit...

levicaaaaa

opýtaj sa môjho priateľa :D ten ti povie, ako veľmi sa mu páčia ryšavky a navyše pehaté... :D

ja som síce blond, ale pehy mám, a vždy na jar, keď mi ich vytiahne slniečko sa priateľ neviem na mňa vynadívať :D

je to otázka vkusu, nedá sa to nejak v globále povedať, či sa chlapom páčia také alebo onaké baby. podľa mňa sú napríklad pekné ženy tmavé /niečo na spôsob Zuzany Porubjakovej - Brenda v seriály Odsúdené/ no môj priateľ sa za takou babou ani neobzrie... preňho sú absolútne nezaujímavé tmavé baby...
a poznám veľa chlapov, ktorým sa práve také páčia...

0vecka

uz som videl vela peknych pehatycdh rysaviek len proste ak je holka skareda tak je jedno cio je blond alebo rysavka....a myslim ze je to viac menej jedno aj ked je pekna .... :)

laskonka

Podla mna je to cisto vec vkusu... A myslim si, ze vela dievcat, ktore su pehave a su napr. v puberte alebo este dievcatka, tak sa im posmievaju alebo su tercom vysmechu. No ked vyrastu, ked dospeju tak su pekne. A vela chlapom sa pacia... A ja osobne poznam vela pehavych dievcat, ktore vyzeraju milo a pekne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rysavky sa chlapom vraj velmi nepacia - Fórum - ZDRAVIE.sk