Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

idu po mne zadani

cella

paci sa mi, ked je muz gavalier a nejde na to cely hrrr. Nepaci sa mi vsak ani, ked mu dlho trva vobec ma oslovit a niekam pozvat, vtedy si tiez myslim, ze je cudny.

jajka001

zadani bez chrbtovej kosti skusaju na vsetky strany. nezadani s chrbtovou kostou, ktori to myslia vazne, si vyberaju, a ked natrafia na zaujimavu, idu na to pomaly, snazia sa to nepokazit

AdamKrt

Mozno su ti nezadani ozaj hanblivi.
Napr. zo zaciatku vztahu som sa vzdy tiez okunal aj chytit za ruku, ci bozk a vela krat to bolo zle interpretovane.

Dnes je to sama emancipacia a chlap poriadne nevie, ked sa chce spravat k zene ako gavalier, aby nejak neurazil. Pretoze dnes sa to moze povazovat za nezaujem.

No tak jedna rada - skus prejavit zaujem prva a mozno budes prijemne prekvapena.

laskonka

Aj ja mam tento problem. Ale vies, ze ak su zadani, ak maju frajerku a este teba pozyvaju von a maju narazky tak su obycajny chrapuni.
Ti slusni sa zdrzanlivi atd... ja to viem a je to nie len ze nefer, ale takto mame pocit my, zainteresovane, ze si nikdy nenajdeme normalneho chlapa

cella

Ja vsak nemam zaujem sa niekoho delit. Ti zadani maju vecne narazky, pozyvaju ma von a ti nezadani nie su schopni pri mne sa uvolnit, ani slovo povedat a spravaju sa nenormalne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

idu po mne zadani - Fórum - ZDRAVIE.sk