Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vykaslite sa na byvaleho

Príspevok v téme: vykaslite sa na byvaleho
slobodna

Chcela by som poradit tym, co su po rozchode, najlepsi sposob, ako to prekonat, je, ze ho prestanete kontaktovat, spomienky na neho ulozite do truhlice niekde do kuta skrine, mne to vazne pomohlo a uz sa zacinam citit lepsie, odkedy o nom nic neviem a viac sa venujem svojim kamaratkam. Pravda vsak je, ze som na to prisla az po roku, dakovat mi nemusite za to.

salatka

presne tak, ludia, ktori si to prezili takuto tvoju radu nepotrebuju ..lebo to uz davno vedia ..samozrejme, ze som to zistila aj ja..len skor ako ty.. ja po troch mesiacoch..cize este ta aj lutujem, ze sa ti to podarilo az tak neskoro ...uz si davno mohla byt v pohode ..

laskonka

Myslim si, ze dakovat ti za to ani nikto nebude, pretoze myslim si, ze tvoju radu nikto jednak nepotrebujeme "my, sklamane" pretoze toto davno vsetci vieme, ze najlepsie je nekontaktovat, vyhodit vsetky veci, resp. ich schovat do krabice od topanok a dat do skrine a zachadzat vecami...
Mas pravdu, ale na to, aby niekto nieco taketo pochopil, musi predovsetkym on sam si uvedomit iste veci.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vykaslite sa na byvaleho - Fórum - ZDRAVIE.sk