Nie som stastna s priatelom

Príspevok v téme: Nie som stastna s priatelom
andrea_303

Ani neviem ci som stastna s mojim priatelom.Niekedy je to nadherne a zo zaciatku to bol nadherny vztah teraz je to akoby som ho nudila. V nicom ma nepodporuje ani v studiu vysokej skoly. On si stale chatuje s inymi babami na pokeci a to je v poriadku. Nebavi ma uz ten vztah ale byvame spolu moj otec je na nic domov sa vratit nechcem a nemam kam ist tak len ostat s nim. co mi povedal ze si ma ani vziat nechce.

Neviem ?

Počítače nás okradajú o náš ŽIVOT !!!!!
Muž bez nejakého praktického koníčka je nanič.Pokiaľ nezáraba na počítači nemal by pri ňom viac ako 1 hod denne sedieť !!! Ostatné si musíte vyriešiť sami , či ešte o seba stojíte.

Matyo

A čo si ty urobila pre zlepšenie toho vzťahu? Aký si mala ty prínos aby ste sa nenudili? Aj ty ho podporuješ v tom čo robí?

lllllenka

ja sa chcem tiez pridat akoze bola som snim rok najprv som ho riadne lubila tak dva mesiace,ale potom mi zacal vadit boli sme len my dvaja opustili ma kamosmi uz som bola odkazana len nanho a bol to tay hlupy primitv ale s dobrym srdcom,teraz ma mrzi ze rok som zabila a nudila osm sa v tom vztahu tiez ziadny prinos

Alexandra198

Andrea:

Zdupkaj z toho vztahu co najrychlejsie. Ved to nema ziadny zmysel preboha. Ved ten priatel si z teba robi dobry den. Ja som tiez kedysi mala takeho. Bol iba s kamaratmi, pisaval si s druhymi babami, a takisto sme sa mali kedysi radi. Ale to bolo kedysi. Chod prec z toho vztahu, znicis si zivot ak v tom ostanes.

rony26

s tym sa da len suhlasit...a za vrcholne chore povazujem od niektorych zien udrzanie si muza prostrednictvom dietata, ked vidia, ze sa im vzdaluje

karioll2

neviem samozrejme kto je z vas ako stary,kto ma ake skusenosti vo vztahu,ale dieta sa ma narodit do normalneho zdraveho fungujuceho vztahu a nie posobit ako lepidlo

Veronika1603

myslela som len v pripade ze sa miluju,a co sa tyka toho chatovania ja by som to takisto nezniesla len maju na to ine pohlady,on to mozno bere len tak a ju to serie.treba si to vydiskutovat,ze mu toto trpiet nebude a on ked miluje ju tak sa toho vzda..a co je zle na tom ak dokonci skolu a urobia si dieta??ked nato maju,lubia sa tak neni o com..aby som vedela dobre poradit musela by som vediet viac o tomto vztahu,poznat hlavne jeho aku ma povahu,a toho cloveka si niekam zaradit..je malo vediet to co napisala dotycna..andrea 303 skus porozmyslat ake ma vas vztah klady a zapory a zisit ako si na tom.. a este jedna vec,skus urobit nieco co si myslis ze by sa mu nemalo pacit a zisit ako na to zareaguje..ked mu to bude jedno tak neni o com,mozno chlapec caka(prepac ze to tak poviem)kym vypadnes alebo je to naozaj taky skrat kedy si neuvedomuje ze ta ma a co by stratil keby ho opustis..