Nie som stastna s priatelom

Príspevok v téme: Nie som stastna s priatelom
andrea_303

Ani neviem ci som stastna s mojim priatelom.Niekedy je to nadherne a zo zaciatku to bol nadherny vztah teraz je to akoby som ho nudila. V nicom ma nepodporuje ani v studiu vysokej skoly. On si stale chatuje s inymi babami na pokeci a to je v poriadku. Nebavi ma uz ten vztah ale byvame spolu moj otec je na nic domov sa vratit nechcem a nemam kam ist tak len ostat s nim. co mi povedal ze si ma ani vziat nechce.

andrea_303

ale hej ved chodime von ale aj tak mam pocit akoby sa nudil. on by mi povedal ak by som chcela odist ze je to moje rozhodnutie a nebude mi v nom branit to som uz skusala a nakoniec som sa ja vzdy priplazila naspat s ospravedlnenim

karioll2

ked sa teraz k tebe takto sprava,ako to bude v buducnosti?ked nie si u neho na prvom mieste a si normalna,nemas v tom "vztahu" co hladat.cim skor to pochopis,tym ta to bude menej boliet

andrea_303

no neviem asi ze kazdy sa venujeme svojemu sme ako spolubyvajuci ktory maju obcas sex. to asi nie je dobry vztah

karioll2

kazdy ti tu predsa napise iba svoj nazor,respektive ako by to on riesil.a kazdy sme iny.uz len ten samotny fakt, ze je na pokeci a nevenuje sa tebe uz nieco naznacuje,ale opakujem,kazdy je strojcom svojho stastia

andrea_303

ale ja sa s nim nechcem rozist ani on so mnou ale je to take nudne a viem ze v buducnosti ak ostaneme spolu tak sa urcite od nudy zblaznime obaja. je to zlozite vyriesit to. a nechcem uz nikoho ineho.

hormon

,,,mam znamu ktora vravela, ze v zivote musis ist za stastim, lebo iba vtedy mozes byt stastny,,,a pocuvat srdce nie rozum, posluchnes rozum tak stastie sa vytratí, jednoducho mu daj na vyber, ze nech sa zmení alebo,,,pochopí ver mi !