som uplne na dne

Príspevok v téme: som uplne na dne
jajjus

moj problem sa zacal asi pred rokom...svojho priatela som strasne milovala, zeby som sa bola aj pokrajala kvoli nemu, vkladala som do nasho vztahu vsetko, dufala som, ze tentokrat to bude ine...az na jeden den ked sa stretol so svojou akoze kamaratkou a prisiel domov, ze aka je pekna ake ma kozy chuda a co ja viem co..par dni si vypisovali sms a to mi nedalo..fakt nie som hrda na seba ze som mu prelustrovala mobil ale to co som tam nasla ma totalne zlomilo...jednak ze jej vypisoval ako rad by bol s nou v sprche, jednak sa dohadovali, ze ked nebudem doma, pride ku nam do bytu a to aj na noc...a odvtedy sa to zacalo...vobec si neverim, mam stale komplexy z toho ako vyzeram a to som medzitym aj porodila, takze este horsie, stale ho z niecoho obvinujem..nenavidim ked sa pozera resp doslova cumi po inych zenskych dobre, ze sa nepotkyna o vlastne nohy, lezie mi na nervy kazda hola zenska v casopise, telke, vsade samy sex a je mi z toho na grc..skratka ja uz takto nevladzem a jedine co mi na to povie, ze nech nevymyslam aj tak su to same ko...tiny...presne tak...ja uz neviem co mam robit..strasne to aj po roku boli a zda sa mi ze jemu to je jedno, ved je to za nami ako mi povedal..ma toto vobec zmysel?neviem, nie som si uz nicim ista, ale pravda je ta ze uz takto zit nemozem...najradsej by som sa odpravila na druhy svet ale mam 3 mesacnu dcerku, co s nou bude?ved ona nemoze za to ze dospeli su take ho..da

Fallo

:)
vies...preco sa ma clovek trapit ked nemusi...treba riesit situaciu.
Pokus sa ho prehovorit k tomu...skus pomaly a nenasilne,daj tomu cas aj par mesiacov ak to bude nutne...
Daj mu najavo,ze ak mu na tebe zalezi,tak tam spolu musite.Je dolezite aby ste sa pochopili a aby kazdy z vas robil druhemu radost a chapali svoje emocie a potreby.
Je to zaklad pre dobry vztah...
Prajem ti to.

jajjus

dakujem Fallo neviem ci ho tam dostanem ale za pokus to urcite stoji...a myslim si, ze aj psychicke problemy su problemy tykajuce sa zdravia..ale nevadi...nemozem cakat len povzbudzujuce ohlasy

Fallo

jajjus- je zbytocne aby si to tu preberala s amatermi....chodte spolu do poradne.
Vies...niekedy sa mi zda,ze su tu ludia co by ti poradili aj to,ze sa mas obesit.Nic s nimi nevyriesis.
Len sa znervoznis.
:)

barbinka

bublabla: mal by si sa troška vzdelávať, pretože dnes už aj 8 ročné deti vedia, že existuje fyzické a psychické zdravie.
A dosť ma irituje to, že človek ako ty tu bude niekomu radiť a urážať, keď sám nie je v poriadku.

darika

ja nerozumiem o ake financie tu ide,ked napisem,ze by sa zena mala o seba starat.Ja som ju neposielala ku kadernikovi,ani maserovi,ani kozmeticke.A vies preco?Kym sme neodisli za pracou do cudziny,boli sme radi,ked sme mali na zakladne potreby.Takze par sminiek,nieco na vlasy a ten lak na nehty ma snad kazda zena.A potom...ked sa zena zacne o seba starat kvoli niekomu,tak to je ubohe,pretoze ked ho dostane,moze s tym prestat?
Jajjus,rob vsetko pre seba,aby si sa ty dobre citila.Nerob to kvoli nikomu inemu.Ked je zena upravena,staci trosku zmeny na sebe,sama sa dobre citi a hned to vidno aj na jej chovani.A potom,nikdy nevies,kto ti padne do cesty.Nemali by sme sa davat dole len kvoli chlapom.

Karamacal

Myslim si, ze by si sa nemal volat bublabla, ale blablabla. :-) V jenom prispevku ma nazves primitivom, pricom, nikomu neradim, len sa snazim pochopit nestastnu zenu s dietatom a tvrdis, ze jej radim a v druhom sam tvrdis, ze jej navrhujes riesenie. Nie kazdy chapeme druhych, ale nesnazme sa pochopit druhych, ked mame sami problem a ty ho ocividne mas. Nieco sa ti stalo, ked si zatrpkol a zanevrel na zeny. Ale nie kazda je rovnaka a rovnako silna. A s minulostou sa je tazke vysporiadat, hlavne ked ide o doveru. Ked ta raz niekto zradi, veris mu? A este ked nema zaujem o spolocnu dceru? Minulost sa premieta do sucastnosti. Niekedy je zabudnut velmi, velmi tazke. Kazdy sme iny, kazdy zvladame situacie inac. Uvedomte si to niektory. Urcite je potrebne poznat aj druhu stranu a jej nazor, ale kolko je takychto pripadov? Miliony. Zamilovana zena, dieta, chlap, co si chce dokazat aky je frajer. A nemysli na dosledky. to je znak nezrelosti. Zena sa ma o seba starat, ale na to treba sucinnost partnera. Aj financnu, hlavne na materskej. Nemam chut riesit problemy nejakeho chlapika, ktory sa odreaguvava a riesi svoje problemy urazanim druhych a dehonestovanim jeho problemov. Ja Ti prajem len jajjus silu na spravne rozhodnutie, lebo ho robis za dvoch. opustima, neopusti, bude mat rad nasu dcreru, kedy ma podvedie, alebo sa o to pokusi...viem si predstavit, ze na toto stale myslis. Tu plati len jedine: Lepsie sa raz zlaknut, ako sa cely zivot bat. A nie je to rada, len moj osobny nazor. Bud vzniknutu situaciu poriesite obaja a on si uvedomi, co Ti sposobuje a sposobil, ale to bude len na Tebe. A ver mi, nie si jedina, co sa trapi s takymto problemom...bohuzial.

detail

bublablaak ak si vsimnes vsetke kategorie tem (vlavo) tak ta posledna TEMY NESUVISIACE SO ZDRAVYM je kategoria do kt.prispievame svojimi temami kt.fakt nemaju nic spolocne so zdravim.
Takze nepis,ze na zdravie.sk musia byt vylucne len prispevky ohladom zdravia.
Pre jajjus vela statsia a drz sa aj s malou.

darika

a este nieco.on keby nechcel,uz davno je od teba prec.zatial je s tebou,vracia sa domov ku tebe.pokial nechodi domov opity,nevala sa s inymi zenskymi,nehadze do automatov,nebije ta...Tak potom to mozno nebude take hrozne.Len vyhod von z hlavy tu minulost ktora sa stala kedysi.Ja mam tiez kadeco za sebou,ale pokial nie je poriadny dovod,nevytahujem nic.Zivot je prilis kratky na to,aby sme ho vracali nazad do zlych spomienok.