som uplne na dne

Príspevok v téme: som uplne na dne
jajjus

moj problem sa zacal asi pred rokom...svojho priatela som strasne milovala, zeby som sa bola aj pokrajala kvoli nemu, vkladala som do nasho vztahu vsetko, dufala som, ze tentokrat to bude ine...az na jeden den ked sa stretol so svojou akoze kamaratkou a prisiel domov, ze aka je pekna ake ma kozy chuda a co ja viem co..par dni si vypisovali sms a to mi nedalo..fakt nie som hrda na seba ze som mu prelustrovala mobil ale to co som tam nasla ma totalne zlomilo...jednak ze jej vypisoval ako rad by bol s nou v sprche, jednak sa dohadovali, ze ked nebudem doma, pride ku nam do bytu a to aj na noc...a odvtedy sa to zacalo...vobec si neverim, mam stale komplexy z toho ako vyzeram a to som medzitym aj porodila, takze este horsie, stale ho z niecoho obvinujem..nenavidim ked sa pozera resp doslova cumi po inych zenskych dobre, ze sa nepotkyna o vlastne nohy, lezie mi na nervy kazda hola zenska v casopise, telke, vsade samy sex a je mi z toho na grc..skratka ja uz takto nevladzem a jedine co mi na to povie, ze nech nevymyslam aj tak su to same ko...tiny...presne tak...ja uz neviem co mam robit..strasne to aj po roku boli a zda sa mi ze jemu to je jedno, ved je to za nami ako mi povedal..ma toto vobec zmysel?neviem, nie som si uz nicim ista, ale pravda je ta ze uz takto zit nemozem...najradsej by som sa odpravila na druhy svet ale mam 3 mesacnu dcerku, co s nou bude?ved ona nemoze za to ze dospeli su take ho..da

darika

tak to skus inak.Nezober to teraz v zlom,ja sa ti snazim len poradit.Aj moj nazor moze byt zly.Uz ked ti mama povedala,ze by si sa mala o seba trosku...Vies,mamy nam nechcu zle a ked ti to povie mama,tak si z toho nieco zober.Neber to ako urazku,ale ze na tom asi nieco je.Mozno aj ona vidi,ze nieco nie je v poriadku,tak sa snazi ti nieco naznacit.Urcite si este mlada,ked mas male babo.Ja viem,ze kazde je ine,ale daj si zavazok,ze si kazdy den najdes na seba cas.Nalakuj si nehty,urob si vlasy,len tak pre seba.Budes sa aj sama lepsie citit.Nemusis to robit kvoli nemu,ale kvoli sebe.A co sa tyka tej vahy...aj silnejsia zena moze byt atraktivna,pokial z nej nieco vyzaruje.Jajjus,zacni od seba.Potom ked aj on zbada,ze sa nieco deje,zacne rozmyslat.

jajjus

takze moj problem nie je problem ze?a co to potom je? pisu tu o vselicom,ludia maju rozne problemy tak co...zdravie nie je len telesne ale aj dusevne..len aby si vedel..

jajjus

darika ty si myslis ze som to neskusala? je mu sa nechce chodit ani so mnou von, nie este s malou sam...obcas si vydobijem pol hodinku pre seba, cosi pocitam a podobne..ale ok, ved aj negativny nazor je nazor..

darika

jajjus
musis si vediet vybrat z kazdeho prispevku co by mozno mohlo pomoct tebe.Jasne,ze nie je prijemne pocut alebo citat,ze sa nestarame o vlastne deti.Ale ja asi viem ako to bolo myslene.Nie dat dieta chlapovi nech sa stara on,ale...Ja by som napriklad jeden den povedala,ked bude doma "zobral by si prosim ta malu von na hodinku,chcela by som si porobit v byte.Proste mu len dat najavo,ze by si bola rada,keby ti pomahal.Mozno nemal prilezitost si najst ku malej vztah.Niektorym chlapom to dlhsie trva.

jajjus

darika na tvoj prispevok radsej nebudem obsirnejsie reagovat, urazanie ludi tu ide viacerym a to ze som reagovala podrazdene na niekoho kto sa do mna obuval a tvrdil, ze sa neviem postarat o vlastne dieta, tak prepac, ale to som sa len branila..to je vsetko...

darika

jajjus
precitala som si vsetky priepevky od teba ale aj rady od ostatnych a mozem ti povedat,ze ty mne pripadas ako jedna neznesitelna zakomplexovana zena,ktora sa len stazuje,zneprijemnuje zivot chlapoci,ktory by aj mohol byt normalny,pokial by si bola ty normalna.Ked si sa nedokazala zmierit s tym,co sa stalo pred rokom,bolo treba ten vztah ukoncit a nie este mat s nim dieta.Tym,ze si mu porodila dieta,ostala s nim,podla mna znamenalo,ze si odpustila co urobil.Ked si ale odpustila,preco to teda dalej vykrikujes este rok?Skus byt trosku mila,usmiata,nehladat v nom len same negativa.Chlapovi,ked budes stale nieco vyhadzovat na oci,zacne byt uz potom schvalne neprijemny a agresivny.Sama si povedala,ze s nou nic nemal,tak preco to nezahodis za hlavu?Ved to nie on,ale ty sa sama nicis.Pri takomto chovani sa chlap nerad vracia domov.Aj podla tvojich reakcii na prispevky sa da vycitat,ze si dost neprijemna a na vsetko reagujes podrazdene.Mohla by si zacat najprv od seba a potom skusit chlapom.Aj ja som vychovala dieta,ale nikdy mi nikto nepovedal,ze som neupravena.Zena by sa mala trosku o seba starat.Pri jednom malom dietati sa to da.Aj pri dvoch.Len treba trosku chciet.Skus porozmyslat,co robis preto,aby bol tvoj priatel ku tebe mily a zacal ta vnimat ako zenu.