stretnutie chudnucich

Príspevok v téme: stretnutie chudnucich
synti

zdravim, napadlo ma, ci by ste sa niektori nechceli stretnut, ze by sme si porozpravali o papkani, dake receptiky, taka vzajomna pomoc. A mozno by to viacerym aj pomohlo, kebyze sa osobne pozname. Ja som konkretne z BA, teraz sa to tyka najma bratislavcanov. Ale si myslim ze aj inde by sa to dalo uskutocnit.
Napiste nazory a uvidime.
Pekny den :o)

8ala8

a niekto zo Žilinského kraja ( martin, vrútky, ZA) alebo z PP sa tu nenajde? rada by som si našla parťačku na chudnutie s ktorou sa aj osobne stretnem.

synti

dakujem bingham, ako snazim sa, ale niekedy mam slabe chvilky. Zajtra by som strasne chcela ist, ale budem behat od rana po Pezinku kvoli bakalarke na uradoch a potom este do kniznice by som mala ist. NO uvidim

synti

krasolienka, studujem geografiu vo verejnej sprave, take zaujimave hehe :)
dakujem, no uz mam z tej bakalarky mensie nervy a to som len zacala, vela knih, autorov...
KLudne sa pridaj, kazdy je vitany.

synti

bingham, rano som nebola cvicit, do skoly som isla na 7 ako tak sa mi vstavat nechcelo, stvrtky mam take ze cely den v skole a dneska ma este velmi ruka bolela, som ju mala 2x zlomenu na tom istom mieste...
Vies co vazim tak 60 pri 173cm

bingham

Ahoj synti, no tak to ta obdivujem ze rano chodis cvicit....:)))) ja mam dnes zase trening a neeechceeee sa mi... ale musim....:)) a kolko teraz vazis hm ???