Pobyt v zahraničí

Príspevok v téme: Pobyt v zahraničí
funes

Uz cca 2 mesiace byvam v irsku, v poslednej dobe som bol vystaveny mnozstve stresovych situacii ako hladanie prace, nove zivotne podmienky, rozchod s partnerkou. Celkom som to znasal, ale po dvoch tyzdnoch pobytu sa mi dostavilo zvlastne svrbenie na tele. Vsimol som si ze zvycajne vtedy ked som vystaveny stresu, nervozite, ked sa hanbim alebo ked sa ponahlam, tvrdsie fyzicky namaham. K tomu sa neskor pridalo sucho v krku, na prieduskach a drazdenie na kasel (alergiu som ziadnu doteraz nemal), obcasne busenie srdca a bolest hlavy ktoru som tiez nemaval... Tak, nez sa rozsypem uplne, nejake rady, navrhy? :D

ZuZulla

Neviem ti vôbec poradiť len ti poviem že ja som bola tiež v zahraniči a mala som tiež strašne problemy že som sa musela vratit domov ... bola som tam tri mesiace ... po dvoch tyzdnoch som zacala mavat strasne bolesti brucha, krvave hnacky proste strasne sucho v ustach bušenie srdca povlak na jazyku , bolesti hlavy už som myslela na to najhorsie prisla som domou a setko sa vratilo do normalu ... stres je nehorazne svinstvo ...