Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

balenie

ojka

ejha, to čo ste tu vyvádzali ((-:

keby som nezbalila priatela sama, tak asi by nebol moj, nie? (: treba si len nejak cestičku nájsť k tomu človekovi,... niečo spoločné (:

[zruseny1]

karioll pod sem.. tu ti nejaku najdem :) len musis byt konkretnejsi... co ocakavas a tak dalej :))) volakoho vykutrem z mojho zoznamu

datelinka

no vidis, a u nas je prave listkovy zavin tym ferrari :-)
ale nerozoberajme to viac, kazdy ma ine zvyklosti, ine chute, ine recepty :-)
v podstate to vsak suvisi s temou, kedze laska ide cez zaludok ... len aby to potom neostalo tazit na zaludku :-)

[zruseny1]

karioll... no pocuj... ja nieco vyspekulujem..
napriklad ked poviem " stavim sa ze by si nedokazal oslovit zenu, ktora by sa ti pacila, nedokazes, nedokazes... "
tak to urobis, by si to mohol urobit, uz len kvoli tomu aby som nemala pravdu
u mna to tak funguje a mnohi to zneuzivaju...
vraj nezvladnem to a tamto... :D vdaka tomu som absolvovala tu gastrofibrioskopiu, ( inak by som nesla ani keby co bolo, len som si chcela dokazat, ze nie som srab :)))

Fallo

mas pravdu....samemu je to blbe,to treba partu ktora podrzi a pokeca a ty sa len zvezies.
Zbal macku alebo psa ak nevies co s polkou.
To aky ma byt vztah s takym niecim ako si ty????

datelinka

bublabla, nech ta to nemrzi. nepotrebujem uspiet u teba, moje kolace maju uspech tu u mojich drahych :-) neboj, cez siet ti ich nebudem posielat :-)

[zruseny1]

inak... tyy si ma chcel osaaalit :)) makovy cooo? aby chudaka chlapca hned omamila
ale nie :) zart... zdrham dobru noc :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

balenie - Fórum - ZDRAVIE.sk