Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde zohnat take tricko?

Príspevok v téme: Kde zohnat take tricko?
alzbee

Zdravim. Neviete prosim vas, kde by som mohla zohnat tricko s napisom cez prsia: Ano, su prave...
Velmi sa mi to paci:)) ale nikde v obchodoch som este take tricko nevidela (ale viem, ze existuje, lebo jedna baba ho mala:)) Ak mate nejaky tip, tak dajte prosim vediet. Najlepsie by boli obchody bud v BA, NR alebo NZ. Alebo ak viete nejaku internetovu stranku, kde sa da objednat. Dakujem:))

palec09

Ahojte prosim vas moja jedna znama chce strasne tricko fajcim našim s nasou vlajkou niaka rada kde hej ho mozem objednat?? :-) vopred diky

palec09

Ahojte prosim vas moja jedna znama chce strasne tricko fajcim našim s nasou vlajkou niaka rada kde hej ho mozem objednat?? :-) vopred diky

Hafan13

Daj si ho spraviť v nejakom shope,kde robia tričká s vlastnými nápismi. Ja si dávam robiť tričká s nápismi napríklad tu: emerikano.sk

radana

Take tricka sa predavaju.My sme to kupili na leteckom dni v Piestanoch.Tam boli stanky a tam to aj predavali v roznych farbach a rozne napisy tam boli.Kupili sme to potencionalnej neveste a aj dalsie s napisom-Krasna,krajsia ja.. a este dalsie dve,ale to si uz nepamatam presne tie napisy na nich.A tiez pre chlapcov tam mali rozne tricka s takymi srandistickymi napismi.Takze sme nasim mladym priniesli ako suveniry z leteckeho dna kazdemu 4 tricka.Aj sme mali najprv trosku obavu,ako to zoberu,ale pochopili srandu :D Takze skor to zhanaj niekde na jarmoku,alebo takychto akciach..V obchode som sa s tym este nestretla..

babenka1

ešte je taká možnosť, že si kúpiš jednofarebné tričko v obchode a pobeháš po Blave po FaxCopy, som si istá že niektoré ponúkajú možnosť potlače trička. A ten nápis si navrhneš sama v počítači ako obrázok.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde zohnat take tricko? - Fórum - ZDRAVIE.sk