Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvava stolica + bolesti PROSIM O RYCHLU RADU

Príspevok v téme: Krvava stolica + bolesti PROSIM O RYCHLU RADU
reWo

Ahojte mam problem a dost zavazny...

Uz asi tyzden neviem ist na velku potrebu. A ked aj idem tak ma boli hrozne ten otvor cez co to ide vona a neviem zo seba vypustit iba take male kusocky. Prve vyzeraju normalne ale tie dalsie su uz krvave. Dnes som si dal aj gutalax a nic stale to iste!!! POradte mi pls na mail mjshop@mjshop.eu

Dakujem za akukolvek radu

karioll2

analny otvor je sucast konecnika a da sa chapat,ze ma v urcitom slova zmysle pravdu ale na 2.strane ked jes,tak si to davas do ust,nie do pier,alebo medzi ne a ten spominany analny sex,kedze anal je iba diera a dalej je konecnik,nie je tiez spravny nazov.neviem to lepsie vysvetlit ako to myslim

Izostar

Už si mal byť u doktora a ten otvor sa volá análny otvor :-D

Karioll2 neviem pre koho to bolo ale v podstate súhlasím s Lolou.

lola11

Takže lekári sú blbci a mne z tenkého čreva urobili náhradu ...asi análneho otvoru že?
Skôr si ty opraš znalosti, kým začneš niekoho poučovať. Prečo sa asi análnemu sexu hovorí análny...hm hm.... asi preto lebo to je análny otvor a nie konečník? Fíha.

darika

Nepises aku mas stolicu.Ale podla toho co pises,si najskor ako sa hovori zapeceny,takze potrebujes vlakninu a nieco na uvolnenie criev.To,ze mas krv v stolici moze byt pricina aj tej tvrdej stolice,pretoze si si podrazdil konecnik,alebo analny otvor.Musi to byt spravne,pretoze sa tu radi chytaju za slovicka.A druha pricina moze byt aj ta co uz bola spomenuta-hemoroidy.Tam je zase len odporucena vlaknina.

lola11

Keď už chce byť niekto za múdreho...tak to nie je konečník ale análny otvor. Konečník je posledná časť hrubého čreva tzv. "rezervoár" kde sa zbiera stolica a koniec konečníka je pod zvieračom a to ďalej je análny otvor.

Asi tak.

lola11

Nechápem čo tu trieskate za debiliny!
Ty si mal ísť už dávno k lekárovi, a potom sem nezabudni vypisovať akú máš strašnú chorobu. Ja neviem, keby hlúposť kvitla tak to tu vyzerá ako v ružovej záhrade.

A gutalax, inak si čistý hej?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvava stolica + bolesti PROSIM O RYCHLU RADU - Fórum - ZDRAVIE.sk