Erekcia - je to v psychike

nataliaxxxx

Chlapci, mali by ste vyhladat pomoc u doktora, aj ked sa vam to zda trapne... Skuste sa vcitit do svojich partneriek, musia si pripadat nepritazlive... aspon ja by som sa z toho "neuspechu" obvinovala... dnes sa robia testy na vsetko, aj na vysku libida, ak je nizke, da sa to liecit!!! Kamaratkinemu frajerovi to velmi pomohlo... Aj ked vam to tak nepripada, sex je velmi dolezity!!!

Patrik73

Ja som prestal fajčiť pomocou tabletiek champix a od vtedy mam tiež problem s erekciou. Pred tym som s tym nemal sebemenšie problemy. Neviem či to je tabletkami, alebo že som pribral cca 3 kg. Mate niekdo skusenosti s prírodnými produktmi?

Patrik73

Ja som prestal fajčiť pomocou tabletiek champix a od vtedy mam tiež problem s erekciou. Pred tym som s tym nemal sebemenšie problemy. Neviem či to je tabletkami, alebo že som pribral cca 3 kg. Mate niekdo skusenosti s prírodnými produktmi?

tibike81

pri vniknuty do partnerky netreba kukat ako teliatko, ale rajcovat sa pohybmi... ona ma vzrusenie, a to by mala byt najlepsia "(psychicka) stimulacia" pre suloziaceho partnera

jamiea

moj priatel ma ten isty problem. presne ako popisujete. a nevie sa urobit. ani po dlhsom case, potom mu ochabne.
tento stav pri mne trva uz 3 mesiace. vlastne odkedy sme spolu sa pri mne este ani raz neurobil.
povedal mi,ze je to stav,ktory je len pri mne, no nakontaktovala som jeho byvalu,s ktorou sa rozisiel pred dva a pol rokom a boli spolu dva roky. ona povedala,ze aj pri nej mal tento problem a vacisnou bola neuspesna a vyskusala takmer vsetko..
dost ma to trapi,taky sex je o nicom,ked ja sa urobim a viem,ze on nic, pripadam si blbo...nie je to ono..

- mira

Frenki, manželka nech ti zmení jedálniček. Erekciu oslabujú hlavne sladkosti, tučné jedlá, veľa ovocia alebo aromatických, chemicky ovplyvnených jedál. O alkohole a pod. nehovoriac.

Frenki

Aj ja mam problem s erekciou,som skoro cely rok v strese.A aj mi narastlo brucho a pribral som 20 kilov. Neviete mi poradit?
Manželka už sa mi vyhraža, že sa rozvedie.