KEDY JE BABA VBYURENBA A PRIPRAVENA NA VAZNY VZTAH?

zu17

eddiem nevesaj hned hlavu, takych rozchodov este bude... :-) ale nie, dufam, ze co najmenej. Vacsinou az s odstupom casu si uvedomime veci, ktore sme nevideli, prehliadali, alebo nechceli vidiet, lebo sme mysleli, ze to, co mame, je najlepsie a jedine, co mame, ze nic krajsie sa nam nemoze prihodit... ale nie je to tak! Vzdy pride nieco lepsie a navyse skusenosti ta posuvaju dalej a v najblizsom vztahu uz budes vediet, co robit a co nie. Takze usmev na tvar (i ked v tomto zmrznutom pocasi to bude asi tazsie :-P), lebo nikdy nevies, kedy stretnes tu pravu... :-)

cica-mica

nie kazda zena sa chce hned vydavat...
ked vidi život okolo seba,tak nechce byt vydatá-možno...
možno nie je pripravená starat sa o chlapa...

eddiem

mas pravdu slobodna, clovek moze sa citit slobodny aj vo vztahu, tak to ma byt..nema sa citit velmi v okovach.... problem u nej bol ten, ze ona to vazne prilis vsetko brala, cely vztah....mna obmedzovala a aj seba..akoze bolo to pekne a mile, ale obcas sme sa ais obja citili velmi na seba viazany bez partie

slobodna

O tom som písala, že užívať si život- pokiaľ to neznamená ten sex s inými mužmi- sa predsa dá aj vo vzťahu. Neviem prečo si ľudia pod pojmom vzťah hneď predstavia nejaké okovy, kde nemôžu byť sami sebou a robiť to čo ich baví a to čo chcú, veď pokiaľ to predsa neznamená ten sex s inými mužmi tak aký problém?

bublabla

Skus si najst inu. Po svete beha tolko zien. Niektore si myslia, ze su stredom vesmiru a nezaujima ich nic ine, len oni sami.

rony26

ja si myslim, ze sa ulohy raz vymenia...ona raz zisti co mala, este ta bude chciet spat, ale ty uz budes niekde inde...viem, ze to ta teraz asi velmi neutesi, podobne ako frazy typu, "chce to len cas", "pride ina" a pod...ono to totiz znie tak osuchane, ale asi fakt nieco na tom bude ked sa tym kazdy ohana :-)

eddiem

takze uz je to bez sance.....proste potrebujete byt slobodna.... ja mozem byt uz aky kolvek super chlap, uz nic nepomoze....mozno az o par rokov

rony26

dotukol :-)

no a neviem, ja som sam so sebou uz nejaku dobu a poviem ti az take bezstarostne to nie je, chvilami je to so mnou na nevydrzanie :-)