KEDY JE BABA VBYURENBA A PRIPRAVENA NA VAZNY VZTAH?

eddiem

Ja to vnimam tak ze to boli uplne malickosti a sprostosti co mi vycitala, ale vy zeny to asi inak berete...a najma ona, je az prilis narocna...dal som jej cele moje srdce ale ani to nestacilo, stale nachadazala nejake chybicky a malickosti pre ktore sme sa zbytocne hadali...proste pripada mi to ako by chcela Supermana... To som napr. pochopil az teraz ze Vam zenam treba castejsie ustupovat, nie sa za kazdu cenu hadat...ja som bol taky ze ked som citil ze mam ja pravdu stal som si pevne za svojim a nechel som ju akoby pochopit, jej pocity a myslienky.... to je presne to ze zaklad kazdeho vztahu je perfektna uprimna komunikacia... hadky su v kazdom vztahu, a uspech vztahu zavisi ako sa vedia partneri hadat a riesit hadky...u nas to bolo tak ze ona vacsinou vyvolavala hadky a ja som ich potom este viac zvacsoval, lebo som nechcel za ziadnu cenu ustupit..... alebo vzniklo nejake trapne nedorozumenie a trvalo dost dlho kym sme ho rozluskli...teraz viem ze radsej som mohol viackrat zatat zuby a ustupit z hadky...s vami ženami sa neopati hadat aj tak mnate vzdy pravdu, a ked chklap trva na svojej tak sa s nim radsej rozidete...presne ako tato moja, na co by sa ona mala menit, chce takeho chlapa co urobi presne co ona povie bez odvravania:)

barbinka

slobodna: bublabla je jeden zakomplexovaný človek, ktorý trepe dve na tri. Na zdravie chodí len provokovať.....je to človek, ktorý potrebuje odbornú pomoc.

slobodna

moja, každá "vec" potrebuje návod aby mohla fungovať. Ten návod je obvykle komunikácia. Myslíš, že by ti niekto postavil dom bez komunikácie? By si sa čudovala moja, čo ja všetko robím a robiť viem :-) Zabudla som povedať, že niektoré ženy sú veľmi závistlivé, nedajbože aby ju nejaký muž pochválil alebo s ňou súhlasil. Česť výnimkám. Vidíš Fallo- tá poradňa by neprešla :-))

rony26

ja suhlasim, ze je vela mudrych zien, ktore zostavaju v ustrani...no asi sa boja, ze by mohli nas "panov tvorstva" odstrasit, pripadne niektorych by to mohlo dokonca urazit

anghelicka

Heej slobodná velmi výstižne si to napísala, tiež som musela ísť o dúm dal hahaha,ked nezapína tak nezapína :)))

bublabla

slobodna,

myslis, ze keby vsetci stale komunikovalia a filozofovali, tak by ti mal kto postavit dom, chodnik, cestu, auto, nabytok, vyrobit potraviny, atd...? Rozpravat o tom, co sa ako ma robit, alebo nema robit dokaze viac -menej kazdy, ale podstatna cast je nieco zmysluplne urobit. Mnohe zeny tu na fore si mylia rozpravanie a komunikaciu s inteligenciou a v tom by som asi videl hlavny problem.