Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaše konkrétne skúsenosti s kozmetikou CLINIQUE

barunka

kočky ja naštastie nemám problematickú pleť.Ja používam iba hydratačný očný krémwww.notino.sk iba tento mi fakticky sadol.Konečne vidím aj výsledky,môžem len doporučiť

weweronca

takze baby..pouzivam clinique 3steps anti blemish asi tyzden...plet sa mi sice zlepsila co sa tyka kvality aale vyraziek je viac a este aj takych zapalenych hlbokych co predtym neboli...sakra :(

8sisa8

Ahojte ja mam zasa problem s akne a s velmi citlivou a probl. pletou a chcela by som vyskusat clinique,len neviem ze ci mam skusit tie tri kroky alebo tu radu anti blemish acne solutions??

gabriela20

zvažujem kúpu Clinique z rady PORE MINIMAZER. (korektor, make-up)
Má niekto skúsenosti? Naozaj zakryje rozšírené póry?
Ďakujem za všetky príspevky.

jefain

inak ten make-up je uplne uzasnyyy najlepsi aky som kedy mala, aj najdrahsi :D
spiralu som mala aj lepsiu, a ten lesk ma krasnu farbu co bol ako darcek

jefain

mam od nich make-up
cistiacu masku na tvar som si kupila ...lebo mi dosli a chcela som vyskusat nieco nove a som spokojna
a dostala som k nakupu darceky, minikremik, spiralu, lesk na pery, peeling...v takej tasticke

sonnula

AHOJTE :)

V parfumérii som si kúpila START kit Clinique 3 step (2) a zatiaľ testujem:)

Som spokojná, pleť mám hladkú, čistú. Najlepšie to vidno večer, keď po celom dni unavená stojím pred zrkadlom, všetko to na seba postupne napatlám.

Odporúčam dobre zvážiť čo sa oplatí kúpiť v kamennom obchode a čo cez internet.

Podarilo sa mi vydražiť ďalšie 3 výrobky za neskutočnú cenu a som s nimi veľmi spokojná.

Soňa

sonnula

:) ĎAKUJEM za prvé reakcie ...

Nemám aknóznu pleť, ale často ma potrápi nejaká vyrážka, alebo naopak je príliš suchá...

dixina - v US som sa dostala k vzorke hydratačného krému, s výsledkom som bola spokojná, ale lakomá dať za 3 krémy v prepočte cez 1000 skk !!! :))) Teraz by som tú možnosť brala...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaše konkrétne skúsenosti s kozmetikou CLINIQUE - Fórum - ZDRAVIE.sk