Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?

Príspevok v téme: Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?
Dalea2030

Tuto otazku si obcas polozim . Hlavne v tej danej chvili kedy moja tvar pripomina papriku . Skutocne nenavidim a preklinam tie chvile!!!! Stava sa mi to hlavne v skole. Idem odpovedat , som cervena , niekto sa ma nieco spyta napr profesor a som cervena. Ked sa mam v triede prejavit som cervena. A uuuplne naj je ked sa ma drahe spoluziacky pytaju ze PRECO som CERVENA? Nuz keby viem tak asi nie som ..... !!Koncim strednu skolu, nie som ani najskaredsia. Ale totalne mi to valcuje sebavedomie. Ale koho sa vlastne hambim??? Spoluziacok alebo koho??? Preco sa mi to stale znova a znova stava??? JE to ako bludisko !!! Nemam soc fobiu pred ludmi zas ako strach nemam len ta skola je pre mna horor. Strach trema.. Cervenanie a stale dokola a dokola. Uz som z toho staaasne unavena. Clovek ktory nevie co je to cervenat sa a strapnovat sa pred spoluziakmi .. Tak takemu ja maximalne zavidim!!!! Lebo toto je katastrofa.... :((
Inak viem ze uz je tu aj tema cervenanie zalozena, bola som tam .

[zruseny1]

autor temy je ale srandista! ...
lebo v opacnom pripade je uz len samotny nazov temy na smutneho smajlika... a na zamyslenie...
obsah radsej ani necitam, som zhrozena

cerveneLicka

Ahoj dalea, tak v tvojom probleme som sa uplne spoznala. Tiez poznam ten pocit ked mam nieco povedat, lica mi zacnu horiet, cele zcervenaju a citim sa ako paprika. Tiez neviem vlastne preco - nebojim sa ludi ani nic podobne, len sa to proste obcas stane ked som nervozna. Dost ma to trapilo, ale poviem ti, ze aj vdaka mojmu cervenaniu sa som teraz so svojim priatelom - ten mi povedal, ze zboznuje ako sa cervenam ked mi povie nieco pekne alebo tak ;) cize treba to len obratit vo svoj prospech :)

dalea2030

Boze ludia ved nebudte takí ..Aj ked mate pravdu nie je to az taky problem len ono clovek asi vzdy ten svoj problem povazuje za najhorsi.. Len mi to je skutocne niekedy velmi neprijemne ked horim len tak pre nic za nic. Ale budem sa s tym asi musiet zmierit ze jednoducho to ku mne uz raz patri .. Aj ked to nepojde az tak lahko .

:-Pbebe

fakt akoze na smiech a na zamyslenie pripad...moja pekna vela ludi nema strchu nad hlavou, hladuju, maju choroby na ktore v mladom veku umieraju, amputacie, ...je toho ovela viacej co je horisie ako cervenanie...zamysli sa nad sebou toto nieje normalne...co uz ludi trapi.

zuzic

dalea uvedomujes si svoj problem a trapi ta tak preco ho neriesis???a inac podla mna by bol dost horsi problem keby si sa dozvedela ze mas nevyliecitelnu chorobu. vtedy by si bola rada keby si mala len problem s cervenanim ktory sa da vyriesit. ti ludia s rakovinou by vedeli hovorit...

jajka001_

adam krt - mama mi tiez vravievala ze som zelena jak stena :)
cervenanie je ti mozno neprijemne ale nie je to dolezite, ma to vela ludi, nie je to nic zvlastne.