Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptokok v posve

podobnyproblem

ahoj aj ja som mala podobný problém, chodila som od gynokologičky k urologičke. Raz mi poradila urologička tablety fin candicaps. Je to výživový doplnok ten mi pomohol. Stojí cca 23 eur. Vyskúšaj a uvidíš ja si ho kupujem doteraz aj ked nemám žiaden problém .

mikrobiolog

začat treba liečiť čistou vodou, ale nie z vodovodu.
dieta je zaklad. potom si telo lahšie poradi pomocou lymfatickeho systemu...
ATB prichadza do uvahy pri tažších formach zapalu.

mikrobiologinst

dobry deň
nepišete o aky druh sa jedná, je viac druhov streptokokov, Ak máte Streptococcus beta-haem.non.A non.B, čo sa šíri viacmenej pohlavným stykom, je najčastejšou príčinou bakteriálnej tonzilofaryngitidy, teda s najväčšou pravdepodobnosťou mávate aj zapaly uší, vynimočne zápal pľúc; infekcie kože a mäkkých tkanív, kardiovaskulárne, pohybového aparátu a lymfatického infekcie, bakterémiu a meningitída.
Lekári predpisuju na streptokokovú tonzilofaryngitidu ATB, ktoré takmer vždy vedú k zbytočnej liečbe antibiotikami pacientov.
Je povinnostou lekara urobit ster a potvrdit kmeň a až potom predpísať prisklušne ATB.

tresibka

Ja mávam mykozu len s takým hrudkovitým výtokom a o svrbení radšej ani nehovorím. Bola som u doktora asi 100 krát ale stále mi dával to isté. Ja neviem či som zakliata že mi nič neúčinkuje alebo čo .Neviem čo ďalej ale baby tu písali o nejakej liečbe enzýmami. Bola som sa pýtať v lekárni koľko stojí a čo to je .Ponúkli mi aj wobenzym aj Enzymax .Asi najprv skúsim ten Enzymax a uvidím

karinkala

Je to čudné ani ja som ešte nepočula o takej injekcii.Mne zistili streptokoka aj mykozu z takým hrudkovitým výtokom .No niečo hrozné a to neznesiteľné svrbenie.Ja som začala brať Enzymax tie sliznice sa mi zregenerovali a vraj mi to posilní aj imunitu no tak bedem čakať ako zaberie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.