Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tabletky-SUERNE

mathee

ja som uzival Sotalex od 15 rokov, nenaordinoval mi ho obvodny kardiolog, ale jeden nemenovany docent detsky arytmolog. Jednoducho fungoval.

farmaceutka1

Mala som dvoch pacientov, ktorym bol Sotalex naordinovany detskou kardiologickou, jeden sa mi stratil z dohladu, druhy medzitym dospel a chodi ku kardiologovi pre dospelych. Uzivali ho obaja dlhorocne. Mozno im verapamil nezaberal, aj to sa stava. Ono teoria a prax je casto rozdiel.

karioll2

ze by ho nemali brat ludia mladsi ako 18 rokov,aj ked uznavam,ze jedna velmi dobra detska kardiologicka dala dietatu sandonorm,co by tiez nemala,ale orientovala sa vahou.
co poznam pripady ako je tento chlapec davali im verapamil alebo nejaky betablokator

farmaceutka1

Rozne krvacania boli zaznamenane najma po kombinacii s liekmi zvysujucimi krvacavost, teda najma ibuprofen, kyselina acetylsalicylova a pod., smrtelne krvacanie bolo zaznamenane po kombinacii warfarinu a ginkgo biloba u pacienta, ktory roky warfarin uzival pod kontrolou lekara a po zacati uzivania ginkga dostal krvacanie do mozgu.

RNG

Ginkgolidy maju definitivne ucinok na cievy a cirkulaciu v mozgu, na to je plno vyskumu. Samozrejme na to treba spravne, ucinne davky a pozor na predavkovanie. Rozni studenti na to, aby mali lepsie vysledky testov to brali na hrste a niektori mali z toho udajne az krvacanie do mozgu. To samozrejme nie je potvrdene.
Ale predavkovat sa moze aj relativne bezpecnymi latkami, ako voda, sol.....
Takze by som sa riadil odporuceniami asapon vyrobcov alebo lepsie roznych lekarov, co to pouzivaju hlavne na zlepsenie pamate(s huperzinom a vinpocetinom, pripadne aj s vytazkom z hroznovych semien a cucoriedok)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tabletky-SUERNE - Fórum - ZDRAVIE.sk