Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?

Príspevok v téme: Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?
julinoZN

Ahojte poprosil by som o radu bol som s frajerkou u mna w sobotu pekne sme si to užívali uspokojovali sme sa navzájom a pekne to išlo...a zrazu w sobotu sme išli vonka ale skušal som ju na lavičke robit(prstovať) ...ale len vravela že mam isť ešte hlbšie tak som šiel až na doraz ako sa len dalo a už aj silou troška lebo ma to rajcovalo...ale potom sme šli domou a doma som si všimol krvave prsty...a ona mi volala že ma riadne vela krvy na nohavičkach....a len pre INFORMACIU asi pred mesiacom som jej pretrhol blanu..teda dufam že pretrhol...tak sa chcém opytať či neviete čo to može znamenať to krvácanie takto z ničoho nič? prosím poraďte

lucy2201

ak možem aj ja vyjadrim svoj nazor...ja suhlasim tentokrat s aluskou.neni nič nezodpovednejšie ako neplnolete detska čo sem pišu "bože možem byt tehotna"sorry no mne je to len na smiech kam ta mladež dnes speje.uznajte...mlada baba sa boji kežde ju chlapec prstoval na lavičke a za to že krvacala že či nema nahodou rakovinu krčka maternice... :D upozornujem že s nikym sa tu nemienim hadat tak nech zas do mna nikto nerype ja som len vyjadrila svoj nazor... :D

zabkaaaa

neboj nic to nieje mne sa to stalo asi 3 krat... s priatelom sme sa hjajkali a prstoval ma tiez dost hlboko pretoue sa mi to pacilo a uz sme sa rozlucili isli domou a volal mi ze ci som v poriadku lebo mal strasne krvave ruky aj rukav ... a ja som mala samozrejme nohavicky..menzes to nebol...ani to nebolelo nic ... a zahojilo sa ... potom sa mi to este par krat stalo a teraz uz nie.... ale teraz vlastne to uz nemam rada .... nerada sa nechavam prstovat neviem preco ale boli ma to...ale myslim ze tym to nieje

anti-aluska

vsak ty mozes ludom davat kazania tu pre mna za mna, alebo rady...ja hovorim ucte k tomu druhemu, o slusnom vyjadrovani sa,to je vsetko...ty nemozes vediet ako ta priatelka toho chalana co sem napisal,riesi ten problem,mozno sa boji,mozno chce istk doktorovi a nema kedy alebo sa objednala a pojde buduci tyzden..chapes proste,on moze napisat ze nesla,alebo ze nic nerobi len sa boji ale okolnosti nepoznas,a prave preto som za to ze nemusis tu kazdeho nazyvat "pipka" a podobne...to je vsetko,a mimochodom svet nezmenis tym ze sa tu budes rozculovat

aluska

ja ta chapem..ale aj tak ma to bude trapit ze su ludia taki nezodpovedni...proste si myslim ze by kazdy jeden clovek mohol byt na tom aspon trosku zdravotne lepsie keby bol viac zodpovedny...a som taka aka som aby si ludia uvedomili co robia zle..ale to zas asi nechapes ty..

aluska

ja netvrdim ze o prstovani sa docitas v pribalovych letakoch, ale o vsetkych liekoch sa tam docitas...nato sa tie letaky tlacia...a aj na to ze su tam napisane neziaduce ucinky (napriklad hak)ale aj ta sa na to vsetci stazuju ze je to svinstvo...tak preco to beru?

hej rady nech si vymienaju?ale bohuzial strasne ma irituje ked tu niekto napise ze : mam take a take priznaky, co mi je?alebo- som tehotna? no neviem ale myslim si ze ludia nie su sono...ved ludia si toto forum mylia s ordinaciou a zanedbavaju vlastne zdravie, lebo sa spoliehaju na to ze ked im tu niekto nieco napise tak je to svata pravda...a pritom niektore priznaky mozes mat na 100 roznych chorob...

anti-aluska

ved ich nezodpovednost ta trapit nemusi.staci ked sa postaras o seba a o vlastne deti,nemusis tu ludom nadavat...

a aluska v ktorom pribalovom letaku sa bude pisat o krvacani po prstovani?

ludia si tu vymienaju skusenosti a rady,na to toto forum je...

aluska

ja netvrdim ze vsetci zavisia od mojej rady..ja tvrdim ze si clovek musi vediet aj sam poradit...a ak chces vediet ja mam dost rozhlad..som z dobrej rodiny...a ak chces vediet tak panna som bola do 18 a zato som aspon vedela aj v 15 ze otehotniet nemozem z prstovania ani z podobnych veci..ako tu niektori ludia...
akoze ty mi chces povedat ze tebe sa paci ked tu pisu 14 rocne deti o tom jak sexuju?ty chces mat take dieta ktore bude uz v takom veku sexovat?ved si vsimni kam tato spolocnost speje...
a z coho som ti na smiech?ze kazdemu pisem nech si precita pribalovy letak a nech ide k doktorovi?to by mala byt prva vec ktoru kazdy jeden clovek pri problemoc urobi..ale nie, naco..a potom sa tu kazdy stazuje ze ake ma problemy...50% tychto zalezitosti je z vlastnej nezodpovednosti

anti-aluska

aluska to si napisala ako keby vsetci ludia na zemi zaviseli od tvojej rady a nemaju ta zatazovat hlupostami...:DDD take mudre rozhladene inteligentne dievca (v 15 este panna) a chodis sem len osocovat ludi..no comment.si mi na smiech