Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plasticka Chirurgia Kosice

marianina

magdi prečo si do toho nechcela ísť? čo tá od zákroku odrádzalo? ja som v lete začala rozmýšľať aké by to bolo pýšiť sa novými prsiami. Videla som kopu báb na dovči, čo mali urobené prsia a normálne som zatúžila mať tiež také :)

lieskovcek

nie nemusíš sa nikoho nič pýtať. Také lepšie kliniky to majú napísané na stránke, akých lekárov majú, akú prax tí lekári majú, akú školu a podobne. A presne to je to , čo ti bude tiež vedieť pomôcť :)

magdi_na

Áno ja to už mám za sebou dokonca niekoľko rôčkov :) tak to som rada že sa chceš riadiť podstatnými vecami a nie cenou. Ja som nechcela najskôr do toho ísť, ale časom som nejako schudla a odrazilo sa mi to veľmi na prsiach tak som s tým musela niečo začať robiť

Verolka9

lieskovcek ale veď mne je to jasné, ibaže kde zistím to aké skúsenosti lekár má? to sa ho mám akože na to ísť opýtať alebo čo??? chápeš čo tým myslím??

lieskovcek

verolka čauky mala by si hľadať kliniku a lekára, ktorý má dlhoročnú prax, ktorý ma v tejto oblasti mnohé vedomosti. Je to veľmi dôležité, pretože taký chirurg už vie, čo sa akej žene hodí, aké veľké prsia sú k akej postave fajn, čo je veľa, čo je málo :)

Verolka9

magdi ty máš takýto zákrok za sebou? Cena je to podsledné na čo by som sa chcela pozerať, ale samozrejme aby ten zákrok nebol zbytočne predražený. Taká zlatá stredná cesta, to by som prijala. Tak skúsenosti myslím že sú veľmi dôležité

magdi_na

Dosť záleží aj na tom, či sa pri takomto výbere chceš riadiť cenou alebo skôr ti ide o kvalitu a o prístup a hlavne o dlhoročné skúsenosti. Ja osobne by som sa nezverila do rúk niekomu o kom by som nevedela, že nemá dlhoročnú prax a skúsenosti :)

Verolka9

Ahojte, chcela by som podstúpiť zväčšenie pŕs...mala som to v pláne už pred rokmi ale môj muž ma od toho odhovoril, že až keď deti vyrastú a nebudem ani jedno kojiť..a teraz konečne nastal ten čas kedy môžem tento zákrok podstúpiť. Veľmi mi záleží na tom aby som prsia mala také akurát k telu aby neboli príliš veľké, neviete mi poradiť, kto v Košiciach by mi vedel poradiť dobre aj typ aj veľkosť implantátov?

silvinka79

Sassia912

ahoj, o pristup islo aj mne. Pretoze nemam rada zazerajuce sestricky. V centre plastickej a estetickej chirurgie som sa nastastie stretla s porozumenim a s velkou ochotou pomoct s cimkolvek, co pre mna bolo prijemnym prekvapenim. :-)

Sassia912

Silvinka79 starostlivost a pristup lekarov bol aky? pretoze to je pre mna tiez velmi dolezite aby sa lekari aj sestricky spravali ludsky a aby mi vedeli poradit, pomoct a odpovedat na to co ma zaujima :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plasticka Chirurgia Kosice - Fórum - ZDRAVIE.sk