Plasticka Chirurgia Kosice

cicush

Ahoj miruska01. Sú najbezpečnejšie zo zdravotného hľadiska lebo vykazujú najnižšie riziko kapsulárnej kontraktúry, serómu, ruptúry a čo ja viem čo mi ešte vymenoval. Navyše sa vraj pre ten polyuretán nepohnú takže nemusia ísť pod sval, čo potom menej bolí lebo ho nemusia prerezať. A vraj ani neklesnú. Viac sa však dozvieš tu: silimedimplantaty.sk

vejkaa

baby oni robia len skraslovacie zakroky? mam tukovu trcku na tvari a je to na takom mieste ze chirurg mi odporucil plastiku lebo ze keby mi to on urobil tak by to nebolo take pekne lebo by bolo potrebne rozrezat to na nejakych 5 cm :/ tak to otrebujem vybrat, neviete ci robia aj taketo zakroky? :(

miruska01

najbezpecnejsie? v com su ine? Az takto do podrobnosti som do toho este nesla, chcela som si dat poradit od lekarov

cicush

Prádlo si vopred nekupuj, ponúkne ti ho každá klinika podľa veľkosti implantátov, radšej sa zameraj na kvalitu implantátov, lebo nie každý plastik ti ponúkne polyuretánové implantáty, ktoré sú najbezpečnejšie.

anitka30

miruska ja som tyzden po zakroku a pooperacne pradlo som mala v cene takze s tym si nemusis robit ziadne starosti

TREFA10

ZA SVOJ ZIVOT SOM STRETOL XXXX PODLIAKOV,BEZCHARAKTERNYCH LUDI A CHRAPUNOV ALE TAKEHO AKYM JE CERVEN TAKEHO ESTE NIE!!!KOLI PENIAZOM JE SCHOPNY VEDOME KLAMAT,ZAVADZAT KLIENTA A TOTALNE MU ZNICT ZIVOT.SKRATKA CHRAPUN PAR EXCELANC!!!

hedka78

baby mne to moj lekar vysvetloval, ze je priam nevyhnutne toto pradlo nosit, ja som ho mala sedem tyzdnov a ani som nepokusala ze by som ho nenosila, predsa lekari su odbornici a vedia, co treba :)