Speed 8 - skusenost

bizzi

aloja:ja som baba inak:))
salvia divinorum...zozenies na www.botanic.cz
je to halucinogen rovnako ako lysohlavky..stavy mozu byt rozne, zpravidla trvaju dost kratko (tak 20 minut)najlepsie je fajcit cez bongo, ak si chces objednat, najprv vyskusaj iba listy, nie extrakt..vacsinou sa strasne smejes a mas trochu vizualne halucinacie..najlepsie ked si v prirode

123456

ja som nevyhladala speed89 kvoli nejakym euforizujucim ucinkom, ake clovek ocakava od DROGY... ja som si to kupila, lebo som potrebovala ficat, makat dost vela psychicky pred stackami... potrebovala som byt "vzbudena" psychicky... nie sa tulat po druhych svetoch a mat halusky... ale ten speed na mna neucinkoval nijako.. akurat sa mi po nom dobre spalo :D :D :D takze mne jedna skusenost za 65 korun stacila :D

aloja

pre bizzi.. a tá salvia to ako pôsobi.. mohol by si mi niečo o tom napísať.. hríbiky som mala... ale o salvii som ete nepočula.. de sa to da zohnat? a čo ti z toho je?

bizzi

preco chcete speed 8?obycajny ebergy drink..ak chcete skusit neviem aky stav tak si dajte nejaku nenavykovu drogu v malom mnozstve(HRIBIKY, EXTAZU, SALVIU)..co uz vam moze byt z napoja v malej flasticke??

123456

zohnala som ho v lekarni vcera uplne legalne a v pohodicke za hotove peniazky bez problemov bez predpisu... takze tak... videla som to aj v metre!!!.... inac som to uzila a jediny ucinok bol taky, ze sa mi chcelo fajne spat :D takto na mna posobi aj kava aj guarana... takze sa pekne vykakam na vsetky energy drinky.... orgazmus som zazila nespocetne vela krat, ale ucinok speedu bol.... no nijaky a uz vobec nie orgazmus :D

_

uz nie je legalny, mali ho stiahnut z trhu, kde ho este maju?? :D inac celkom fajn, ale vseobecne sa tazko opisuju pocity.. ako by si opisal orgazmus? ak si to nezazil tak nevies. ten speed je len simulant, ako 10kav.. inac dost povzbudi, ale je to len stimulant.. a celkom fajn pocity..