Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uznaju mi reklamaciu

Príspevok v téme: Uznaju mi reklamaciu
mamkatka

dcera dostala v juni na krstiny zlate nausnice pred tým nez sme jej ich dali boli namocene v alkohole na odporucanie lekara 24h. uska som jej cistila repikom aby jej to nehnisalo a mame tu oktober a nase nausnice su nie zlte ako zlato ale cervene ako med chcem to ist reklamovat tak chcem vediet ci mi uznaju reklamaciu alebo si mam pýtať naspat sumu aby jej za ten cas co to budu reklamovat nezarastli dierky nechcela by som ju este raz trapit prepichovanim dakujem za kazdu odpoved pekny aj ked studeny den

maria2

inak ano prvda moja dcera mala antibiot a ked dieta ochorie tu nausnicu aspon moja skro vzdy stihla ju tak akoby zmediet medena bola inak ta handricka mi nepomohla nevycistila to ale zlatnik to prelestil a boli ako nove ma pravdu zlata nausni

zlata nausni

ja si myslim ze to neuznaju, pretoze to nie je chyba nausnic, ale chzba dietata, presnejsie jej organizmu. dochadza k nejakej reakcii medzi nausnicami a telom, takze nausnice staci davat co pol roka cistit a nic sa nedeje, normalna vec

maria2

mali by uznat ja som mala 4 krat dvd pokazené za kadym pisali inu chubu ako oprava raz napisali to potom iné a nakoniec dvd stale v oprave až som sa vyhrozila ze poslem im sojku ako kontrolu a hned volai ze si mam prist bud iné dvd alebo peniaze a odvtedy sa skoro vzdy vyhrazam nie v zlom lebo ako zaruka je 2 roky ale ked budu pisat zakadym iné tak o nicom ale nakoniec vratili peniaze ten skener on nenacital kazde dvd a to moho byt aj original nespustil to nedaj sa bud odmerana ziadne tutu mutu

mamkatka

ved prave to ze obchodnici zacnu mat okolo toho kopu reci a ked su nausnice uz po 4mes.cervene tak ake budu po pol alebo po roku bojim sa aby mala nedostala nie aku infekciu a cakat mesiac bez nausnic tak to neviem ako dopadnu malej dierky a nahradne alebo poziciane jej nechcem davat a ani nemam

bazalka

Ja si myslím, že by reklamáciu uznať mali, však záručná doba sú dva roky. A keďže ste náušnice kupovali ako zlaté a evidentne nie sú, tak by nemal byť problém. No ale dnes človek nikdy nevie, ako sa k tomu v obchode postavia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uznaju mi reklamaciu - Fórum - ZDRAVIE.sk