Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ctitel sa stiahol, ked som prejavila zaujem, nechapem

Príspevok v téme: ctitel sa stiahol, ked som prejavila zaujem, nechapem
nechapava

Povedzte mi, preco? Pokial o dotycneho nemam zaujem, nevsimam si, ho, kruti sa okolo mna ako druzica okolo planety. Akonahle prejavim zaujem, uz sa stiahne, uz ma tolko nevyhladava. Teraz neviem, ci prejavim vela zaumu alebo malo zaujmu? Ja to neviem objektivne odhadnut. Zacina sa to, ze odolavam, potom si pomyslim, dam mu sancu, ale zaroven sa namotam a nakoniec sa mi zda, ze len ja mam vlastne zaujem. Uz sa mi to stalo viackrat, s poslednym dotycnym som este ani nezacala chodit. Co robim zle? Dakujem.

bazalka12

podla mna to nepochopis...ani ja im nechapem...nieco chcu alebo nieco povedia, zrazu sa to zmeni o 180 stupnov a aj ked sibudes mysliet 1000 roznych sposobov preco je to tak, tak sa ani do jedneho netrafis...mne sa stalo nieco podobne..proste jeden mal zaujem a som si myslela, ze mu fakt aj od aco ide vaic, nez len kamarat, ale zrazu sa odmlcal uplne...a tiez nechapem preco...ale z predchadzajucej skusesnoti viem, ze riesit to nemalo vyznam

nechapava

Je to normalne, aby osamote so mnou aspon trochu hovoril, ale ked sme s partiou, vobec sa ku mne neozve? Co hovorite?

nechapava

Kde by som mala zacat, aby ste boli k tomu blizsie a skor mi pomohli to identifikovat. Ja som, da sa povedat, ze v ich partii najnovsi canok aj s kamaratkou, asi pol roka, mozno menej. Volakedy som ho uplne ignorovala, hoci na mna struhal oci. Potom sa mi zacal zdravit, ja najskor nic, potom som sa mu zacala odzdravovat. Neskor sme sa uz zdravili tak, ze niekedy som pozdravila prva ja, niekedy on. Neskor sme uz prehodili par viet, to sa vzdy prvy prihovoril on. Ja sa mu hanbim prihovorit, len tak, ked je sa. Ked sme vsak s patriou, vtedy mi nerobi problem kecat o hocicom, citim sa uvolnenejsie. Lenze on sa asi citi neistejsie alebo co. Vtedy sa ku mne ani neozve, ani sa na mna skoro nepozrie. Vobec sa so mnou nechce bavit, vyzera to alebo ja mam pocit, ze mu zavadziam, ze nechce, aby som tam bola. Pritom predtym mi on sam povedal, ze ci nechcem prist do ich partie, ked som este nebola v ich partii, neskor som sa tam dostala vdaka rovnakym kamaratkam a kamaratom. Vtedy hovori len s par kamaratmi. A ak sa aj na mna ukradomky pozrie, ak to nahodou zbadam, hned sa tvarou odvrati. Pritom, ked sa bavim s kamaratmi alebo kamaratkami alebo som sama a daleko od neho, pozera sa na mna bez problemov. Ked sa bezne stretneme, niekedy sa mi ani nepozdravi, niekedy ano, tak normalne, niekedy sa mi pozdravi s radostou, akoby stretol najlepsieho kamarata, ktoreho dlho nevidel. Ja sa mu vzdy zdravim normalne, neviem preco ma tie zmeny.

jajka001_

chcel ťa dobíjať. je to taká hra, vieš? :) a ty si to pokazila.
keby mal fakt zaujem tak necuvne.
a mozno sa len zlakol, vies ako sa boja zavazkov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ctitel sa stiahol, ked som prejavila zaujem, nechapem - Fórum - ZDRAVIE.sk