Chlapec - predkožka

Príspevok v téme: Chlapec - predkožka
kajka

Prosím Vás neviete mi poradiť? Mám prvé dieťa - chlapca ide nám na 5 rok a nemá ešte celkom stiahnutú predkožku, má to asi tak v polovičke-trištvrte dole a zbytok je ešte prirastený alebo prilepený neviem ako mám to opísať, neda sa tým pohnúť. Kedy sa mu úplne bude dať stiahnuť, čo mám robiť?

Sedoo

Ahohte ... Asi mam prilis kratku uzdicku a to je hlavnym dovodom preco sa mi predkozka neda ceka pretiahnut ... Ppretiahnem ju cez zaluda a este jusok nizsie ale dalej nie a tak ju mam este taku pijrcenu , nevystreru .... Da sa s tym prosim nieco robit ? ... Dakujem

Pam pam pam

Ahojte, mám 16 rokov a nedá sa mi stiahnuť predkožka.. Dá sa s tým niečo robiť, alebo mám s tým ísť k lekárovi?

anonim

Mám 14 a stale sa my nedá pretiahnút predkoška mám sa báť že sa my nebude dať pretiahnút čítal som že sa to až do 18 roku dá. Prosím o rady .

AndreaJ

Skúste kúpele v bylinke, kt. sa volá slez nebadaný. Každý deň 20 minútový kúpeľ a počas toho opatrne pomaličky sťahovať predkožku. Opakovať maximálne 2 týždne. Ak to dovtedy nepomôže, tak už len navštíviť lekára. Ale to myslím stačí v 6 rokoch. Zo slezu sa nevarí čaj, ale 24 hodín sa maceruje v studenej vode. Dávam 2 hrste byliniek na 4-5 l vody. Macerát sa prihreje a do toho ho treba posadiť. Macerát sa dá použiť tak 2-krát, potom treba urobiť nový. Na synovi som to skúšala, ale má iba 1 rok a neobsedí mi v tom. Napriek tomu predkožka trochu povolila.

pomocccccccc

prosim pomozte mi mam 12 rokov a nejde mi stiahnut predkozka je to normalne to si mozem aj ja volako urobit alebo to musi len doktor ??

house

V kazdom pripade nestahujte to nasilne moze dojst k nedokrveniu zaluda jeho silnym stiahnutim aj odumretiu !
So vsetkymi pripadmi chodte bez ostychu na urologiu , nerobte sami experimenty !
U malych chlapcov 5 rocnych by to mal sledovat pediater ...(Slovensko)...uz od malicka.Vo vseobecnosti je najlepsia obriezka, kvoli hygiene a lepsiemu sexulanemu zivotu v buducnosti.S tym kuskom zbytocnej koze su len problemy, zapaly , infekcie.