spravila som chybu

Príspevok v téme: spravila som chybu
zuzzka

Viem ze som spravila ja chybu, som normalne svojho chalana odradila. Som sa casto urazala, pre nic za nic. Som si nevazila ked za mnou kazdy den chodil.
Az teraz som si to uvedomila, po dvoch mesiacoch co sme sa rozisli. Teraz viem ze je to jeden uzasny chlap, ktoreho by mi viaceri zavideli. A ja som ho stratila. Som mu teraz povedala ze mi je to luto, a stale nad tym premyslam. Vie mi niekto poradit ako si ho znova ziskam? Teraz mi velmi chyba. Povedal mi ze aj jemu je to luto a dufa ze sa to napravi ak nebude neskoro. Co mam robit? Mam spravit prvy krok ja alebo mam cakat? ako ho mam presvedcit ze uz si ho budem vazit?

[zruseny1]

:D:D ty si cislo
a ty mi zase slub, ze budes posluchat ( v kazdej teme tu na fore ) a ked sa nebude nieco pozdavat tak vezmi vrecko, priloz k ustam a dyyychaj... fuuuuf fuuuuuuuuf

bingham

Ahooj inkognito - podla vsetkeho tu uz nebudem, tak sa drz.... a zastavaj nazor zdraveho rozumu ako doteraz...:)))

CMUK :P

[zruseny1]

teraz je to na tebe, si na rade, vravis ze on je v tom viac menej nevinne
ved ty si v pozicii, ze o neho bojujes, tak asi on prvy krok robit nebude, pocka ako sa k tomu postavis, a ci vobec :)
a cim skor tym lepsie
a drzim palec :) lebo ja mam tiez taky poklad a casto veru na to zabudam a niekedy akoby som robila presne to, co ty... uplne akoby som citala moj niekdajsi pribeh... ale uz som sa spamatala, dufam ze aj u vas to dopadne dobre

sisque

isto necakaj, ze on spravi ten prvy krkok vsak chybu si urobila ty...ak ho chces spat musis sa snazit mu dokazat ,ze si kvoli nemu ochotna zmenit sa...
A hlavne necakaj dlho lebo by mohlo byt uz neskoro.

Fallo

no....mala si si to uvedomit,ked si s nim bola,bude tazke ho presvedcit,ze sa zmenis.
Snad si to budes pamatat navzdy a uz taku chybu nespravis......