Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém v ústach velmi velmi prosim o radu

Príspevok v téme: Problém v ústach velmi velmi prosim o radu
ZuZulla

Moj problém spočíva v tom, že mám na podnebí akoby také male vyvýšeninky , je to na podnebí pri zuboch nie tam dalej. Začalo sa to tým že som mala žabu na jazyku alebo ako sa to volá no , kd zmyszla spravilo s ami toto a rozčuluje ma to, že sa to stále rozširuje. Bola som u doktorky ona mi povedala že mam afty, lenže afty boli a tieto moje akoby zdurene vyvyšeninky ma neboilia a sú tvrdé.. doktorka mi dala nake kvapky na imunitu no vôbec to nepomohlo... šla som teda k zubárovi a ten mi takisto povedal, že to nie je nič vážne, že možno naky wirus ale ten mi nedal n to nič .. takže opäť som nepochodila. Sice ma to ukludnilo le nie na dlho pretože mi to v ústach strašne vadi a musim na to stale myslieť. Neviem či to ma aj niečo spoločne s tym že mavam každe rano strasne sucho v ustach ... a ešte k tomu ma začali štekliť dolne zuby alebo dasno dolne tak už neviem čo to ma znamenať a take iste guličky ako su pod jazykom slynne žlazy alebo čo to je mam aj pri dolnej a hornej pere a neviem ci to tam ma byt lebo nikdy pred tym som si usta tak nekontrolovala ako teraz a citim ich tam iba ked si stlacim tu oblast pod berov... mam s toho strašne stavy a neviem už k akemu doktorovi mam ist aby spravil aj nake vysetrenie alebo niečo .. aby toho nebolo malo sníval sa mi sen o starene ako nemusi to nič znamenať ae v snári to znamena chorobu, ktora moze sposobit aj smrt tak mam velike bobky :((( ak mate niekto s takymto niecim nejake skusenosti ozvite sa aleboprosim poradte na koho sa mam obratit ... nemienim cakat kym mi zacnu vypadavat zuby alebo co..

datelinka

bio, nechcela som sa ta dotknut, som rada, ze dodrziavas pravidla fora a nerobis reklamu :-)) verim ze zuzulle pomozes :-)
pekny den

datelinka

zuzulla, len sa nedaj nachytat na nejake zazracne lieky, sirupy a podobne. nevravim ze aurelia ta chce nachytat, ale vacsinou, ked sem ludia "nemozu" napisat svoju radu, je za tym ich osobny profit. ale snad ti dobre poradi :-)

ZuZulla

ae mne sa tam ten e- meil neukazuje ani s ami nič neotvoríí..nemožte mi niekto napisať tu adresu ak sa vam to tam objavuje ?.pls

datelinka

zuzulla, klikni si na to cervene bio, objavi sa ti dolu v liste mailova adresa, alebo priamo sa ti otvori outlook, alebo co, tak uvidis mailovu adresu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém v ústach velmi velmi prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk