Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilovanie počas puberty (rastu)

pan d.

Podla mna by ta mal viest skuseny trener. Na vlastnu past necvic, lebo si dodrbes chrbticu napr., mozes si ponatahovat slachy a pod. Skor uprednostni aerobne trenigy.

Ferii

čaute može my ubličiŤ na raste ked som Atlet ... A v stredy piatky mam posilku ?? a vtej posilke zvyham najviac 1Okg na ruky a 25 na nohy ??

fmlsdg

caute
Ja mam 16 a posilujem tak od konca 14 tich.A chcem povedat to ze cvicis pocas 12-13 rokov v posilke ti neublizi pokial cvicis z rozumom ...to znamena ziadne velke vahy ...najdi si vahu v s ktorou dokazes spravit aspon 8-10 opakovani bez prehybania a nadhadzovania vahy,pekne pomaly a aspon 5 serii na jednu svalovu partiu ti staci :)

0vecka

boze 1kg cinky alebo 2 kg cinky to je ako ked si pohadzujes colu :) .. pochybujem ze to moze ublizit

inaq ja by som nepodcenoval cviky s vlastnou vahou... take kliky aj drepy mozu byt aj tazke cviky... hlavne je samovrazda robit ako pubertak mrtvy tah alebo drepy s cinkami ...:)

ricky

dobrý den chcel by som sa tiez spytat ohladom tych cvikov s cinkami mam 13 rokov a tiez som cvicil uz s 1 kilovymi a 2 kilovymi takisto robim aj tie cviky na brucho a kliky.Mysli te ze ked som cvicil s tymi cinkami 1 az 2 kilovymi mohlo mi to nijako ublizit na chrbticu?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilovanie počas puberty (rastu) - Fórum - ZDRAVIE.sk