zoznamenie

anickaa

vobec nemam nazory jak z roku pat a to ci by vztah fungoval nezavisi od toho kto koho zbali....pokoj mu nemam preco davat,kedze ho neobtazujem,a to ,ze sa neponukam chlapom sama,neznamena,ze som puritanka,to skor ty mas obmedzene nazory

anickaa

blbosti to niesu,poznam ho dokopy dva tyzdne-to je jedna vec a druha,ze balit by mal chlap,okato to robit nechcem.....a retia,ze to ci by si ma ty chcel ma vobec nezaujima,kedze by si u mna ani nemal sancu

katka...

Neviem preco to povazujes za trapne, spytat sa ohladom skoly. Ved ste v skole. Na vyske sa vacsinou vzdy zhanaju nejake materialy, skripta, prefocuju sa veci. Neviem ako je to u vas. Ci vy vsetko kazdy mate. A je to najlahsia cesta na zoznamenie. Pochybujem, ze si chlapec bude mysliet, ze chces od neho sex. Myslis, ze ja na vyske som sa bavila len s tymi ludmi, co som pri nich sedela od 1. rocnika. A nas bolo 300 a vsetci sme sa poznali a nikto nepovazoval za trapne, ak niekto sa na nieco spytal co sa tyka skoly.

bingham

Pocuj pridi za nim a daj mu rovno francuzaka :))) ale nie srandujem - chod za nim a zoznam sa, chalan ta urcite neodmietne... to mi ver :)))

anickaa

ja neze by som si nechcela sadnut k nemu,to by som uz ho davno poznala,ale kazdy uz ma miesto vacsinou obsadene a sedi pri tych istych povacsinou a chodit za nim ohladom skoly sa mi zda trapne too mu uz rovno mozem povedat dame sex...

anickaa

nvs ci ma vztah tak nerob prednasky...
a co sa tyka toho rozbijania vztahu,chyba je viac v tom,co si ten vztah rozbit da..

katka...

Tak my sme na vyske pisali zapoctove pisomky. Potom uz poradit neviem. Ked ani k nemu nechces sadnut, ani sa ho spytat na nieco ohladom skoly. Tak cakaj, mozno pride on za tebou. :)