strasne svvrbenie prosiim pomoooc

Príspevok v téme: strasne svvrbenie prosiim pomoooc
prosiim

mam taky problem kedze mooj priatel by rad mal sex kazdy den thak ja nieosm nikdy proti a v poslednom case to aj boli dakedy .. ale co ma trapi viac ze hocikedy strasne svrbi a ked sa poskrabem thak zacne az stipat alebo palit .. neni to moc vaazne zacalo to len pred paar dnami prosiim poradte co mam robit ...

prosiim

aha dakujem a netreba nato ziadny predpis lebo akoze ku gyne by som sla len vtedy keby to uz bolo vazne .. a aa kolko to asi stoji ??

alzbee

prosiim: ved prave zato sa ti to vracia, lebo si si to nevyliecila...nemusis sa bat, pohlavna choroba to urcite nebude...takym palenim, svrbenim, stipanim si presla nejedna zena. Ak nosis tangace,tak je velmi pravdepodobne, ze fekalne bakterie (z konecnika) sa ti tam dostali a narobili sarapatu...alebo daka mykoza,kvasinky a co ja viem co...tychto nasich zensykch problemov je strasne vela :-/ najlepsie spravis, ak pojdes na tu gyndu, lebo ked zvolis samoliecbu, tak zase sa ti to moze vratit...vyskusaj si kupit Canesten krem a tym si zvnutra pysky potierat, ak mas vytok, tak na ten je dobra aj Canesten vaginalna tabletka...

prosiim

mno ved to hej ale mna tam dostat to je umenie kebyze to bolo ozaj fakt zle thak uz asi si dam poradit ale thak kamoske to preslo aa dokoca aj predtim nieco takeho som mala ze to svrbelo a preslo mi to mno uvidim na par dni ho stopnem ak nic thak asi sa tam budem musiet odvazit ist ...

Fallo

popytaj sa v lekarni...opis im to a nieco snad najdu,...aj ked lekar je lekar a bolo by to ovela lepsie...a hlavne by ti hned vedel poradit.

prosiim

cozee si zo mna nerob ani srandu ... mna este nedostali ku gynekologicke a ani tham moc netuzim ist ale uvidim co stym nedaju mi na to tabletky aj v lekarni bez receptu ?? ....