Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pripravky na sustredenie

expresko

Ja som pri skúškach na autoškolu skúšal použiť memo plus a môžem ho len odporučiť..zaberá aj proti stresu...počas píasnia testov mi proti stresom síce neúčinkoval, zato hlavu som mal čistú a vedel som všetko pohotovo..a pri jazde, čo ja som veľký stresák..som nepociťoval absolútne žiadny stres

fitMonka

Nic lepsie ako napoj BLUE od bhipu nenajdete :) Pouzivaju to vysokoskolaci po celom svete pred skuskami. Pozrite na faceboooku ,,modri student" . Alebo na energiabhip sk

fetr7

porky - účinná látka je piracetam - dá sa zohnať lekárni aj bez predpisu, ale má to aj iné účinky ako zvýšená koncentrácia a pozornosť, nastupuje pocit motivácie a všemocnosti, prvú dávku odporúčam zobrať 2 hod pred spaním a ráno sa zobudíte plný motivácie, ako nikdy predtým, jedlo sa vám bude zdať chutnejšie, zlepší sa zmysel pre organizáciu vášho prostredia. Tieto účinky však do týždňa pominú, lebo mozog si naň rýchlo zvykne. Dlhodobým užívaním si ale dopomôžete k vyššiemu IQ u starých ľudí ktorí dlhodobo užívali piracetam sa dostali z rôznych psychických porúch, boli viac spoločenský a menej trpeli depresiami. - nezávislý test ---- Existujú aj silnejšie veci ako Piracetam, ale na SR ich nezoženiete. Piracetam je odporúčané kombinovať s cholínom na SR sa dá zohnať v podobe Lecitínu.

porky

nootropil 1200, čítam že si viacerí vychvaľujete, ako dlho trvá kým to zaberie? je to bez predpisu ? ďakujem

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pripravky na sustredenie - Fórum - ZDRAVIE.sk