Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

rianka23

vyskusaj raw stravu, to je surova strava, mne sa podarilo zhodit a vahu si pekne drzim, recepty na nete alebo si kup knihu, ja mam raw kreacie od plejády , tam najdes plno inspiracii skus kuk v knihkupectve

Apokryft

Lenka.Behanie je fajn ale telo si rýchlo na to zvikne a nepáli tuk.Osobne mám kamoša beháva maratón čiže cez týždeň beháva 3-5 krát 8-až 10 km a má veľké brucho .Keď som bol mladý a začal som behávať pribral som za mesiac 2 kg.Je to strašne nadlho vysvetľovať ale aspoň to hlavné.Keď upravíš stravu musí to mať hlavu a pätu nestačí znížiť rapidne sacharidy a hotovo.Telo sa prepne na nižšiu spotrebu a drží tuky jak hovado .Metabolizmus musíš naštartovať na spalovanie.Jedlo musí byť vyvážené.Samozrejme výdaj musí byť vyšší ako príjem.Celé je to trošku zložitejšie mne to trvalo niekolko rokov aby som odpozoroval na sebe .Každý sme navyše iný.

FITsomnou

Dobrý deň Animark. Som výživová poradkyňa a rada by som Vám pomohla s Vašim problémom. Každý človek je iný, niekto priberá viac do nôh, iní zas do brucha. To znamená že z tejto časti pôjde tuk dole najťažšie. Netreba sa však vzdávať. V prvom rade, hlavne u ženy môže byť váha počas mesiaca kolísavá, záleží od toho, kedy sa vážite. Potrebujete sa odpútať od neustáleho váženia. Áno, váha nám ukáže, koľko sme schudli, ale ak sa budete kvôli tomu stresovať, práve to môže byť ten dôvod, prečo nechudnete. Avšak na základe môjho prvého dojmu z Vášho príspevku mám pocit, že jete málo. Aj to môže byť problémom prečo sa Vám nedarí. Je tu veľa aspektov, ktoré na Vás môžu pôsobiť. Taktiež je dôležité stravu zladiť s cvičením. Poradím Vám veľmi rada, len potrebujem vedieť viac informácií. V prípade záujmu Vám môžem zostaviť jedálniček založený na zdravej a správne kombinovanej strave. Kontaktovať ma môžete na e-mail: erika.krasnecova@gmail.com, alebo na stránke na facebooku: FIT so mnou. Pekný zvyšok dňa.

Animark

Dobry den
Cvicim 11mes power play 4x do tyzdna po pol hodke od sept 2x po hodke od zaciatku priberam na vahe kazdy ma ukludnuje ze je to normalne uz som pobehala lekarov ci nemam zdravotne problemy som uplne zdrava akurat 11kg plus
Som z toho tak nestastna co s tym,snaha o ploche brucho sa mi napucalo zevraj mam pod tym sval a este tuk tak to viac vidiet tym cvicenim je pravda ze som pevnejsia a formuje sa mi krasne postava nohy zadok super akurat to brucho a ta vaha plus11kg
Pripravky pred cvicenim mam l carnitin a bca 1tbl pred aj po
Nejem nic z kysnuteho cesta ani sladke nahradila som si to a tivia graham chlebicky pijem rajec salvia 1fl denne a potom voda vecer len polievka inak 5x denne sa stravujem jogurt ci jablko a hlavne jedlo
Prosim o radu dakujem za kazdu lebo s treningom seknut nechcem

Animark

Dobry den
Cvicim 11mes power play 4x do tyzdna po pol hodke od sept 2x po hodke od zaciatku priberam na vahe kazdy ma ukludnuje ze je to normalne uz som pobehala lekarov ci nemam zdravotne problemy som uplne zdrava akurat 11kg plus
Som z toho tak nestastna co s tym,snaha o ploche brucho sa mi napucalo zevraj mam pod tym sval a este tuk tak to viac vidiet tym cvicenim je pravda ze som pevnejsia a formuje sa mi krasne postava nohy zadok super akurat to brucho a ta vaha plus11kg
Pripravky pred cvicenim mam l carnitin a bca 1tbl pred aj po
Nejem nic z kysnuteho cesta ani sladke nahradila som si to a tivia graham chlebicky pijem rajec salvia 1fl denne a potom voda vecer len polievka inak 5x denne sa stravujem jogurt ci jablko a hlavne jedlo
Prosim o radu dakujem za kazdu lebo s treningom seknut nechcem

timea20

Ja som bola ten isty pripad... cvicila som ako o zivot aj mala vela pohybu ale vaha isla hore... teraz uz cvicim len sem tam ale zaklad je vzdy upravit stravu... v mojom pripade som musela okresat to velke mnozstvo sacharidov v kazdodennej strave aj v napojoch a vaha isla dole.. Kym budete mat stravu plnu cukrov a sacharidov telo sa k spalovaniu tuku nikdy nedostane... treba ho preprogramovat na tuky :-) a ono to pojde.. ked sa to podarilo mne co som vazila 85 kil date to aj vy :)

Manka77

Ja užívam Slim Agátu a samozrejme plus cvičím. Efekt je super pretože sa fakt potíš pri cvičení až nenormálne čo bez prípravku až také potenie nemám. Upravil sa mi aj cukor a tlak čo som roky nevedela poriešiť. Stravu som si upravila iba mierne až minimálne oproti mojej bežnej. Za mesiac 5kg dole.

mona1234

poradi mi niekto ?som po porode a zacala som cvicit ,upravila som stravu a po mesiaci nevidim na vahe ubytok iba ako ked sa meriam metrom tak vidiet ze nejake tie centimetre ubudli, ale moja vaha je taka ista ako ked som isla rodit ,pomozte mi niekto co robim zle

Ipsilon

No, po niekoľkých dňoch cvičenia hneď čakať výrazný úbytok na váhe, nie je asi veľmi logické. A nepovedala si si, že už keď cvičím, tak si dám aj niečo zakázané?:-)