Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

kacika

Ivca88 ja som mala ten isty problem kym som nezistila ako to vlastne funguje. zacala som chodit do posilky, cvicila som na strojoch aj s cinkami a vaha isla stale dole. nakoniec som vsak zistila, ze sa mi len nabera svalova hmota a v konecnom dosledku hoci som bola o cosi tazsia z obvodu brucha som schudla 7 cm. Avsak svalova hmota je viac ako potrebna. Cim viac, tym sa telo lahsie vyrovnava s potravou, pretoze to nejde uz len do bokov, stehien, zadku, brucha a pod. ale cast stravy si rezervuju svaly. Neskor som k tomu pridala uz len aerobik a taebo a vaha isla prvy mesiac dole 4 kg, druhy 2 kg a potom uz postupne, tazke dokopy som straila 12 kg. odporucam ti popri posilne skusit aj aktivnejsie cvicenie a uspech bude 100 % zaruceny.

dodo 1

treba sa vážiť len skoro ráno ,a to talete(vyprázdnení).
Chcem len dodať že cetrtifikovaný tréner,má svoj význam,,,ak ťa bolí zub ,,tiež si ho netrhám sám...

potkanica

uf tak to by mna strasne demotivovalo :)...je pravda ze ja mam dost vela svalov, kedze som hrala 10 rokov hadzanu, ale musim shcudnut. ja by som na vasom mieste chodila len behat...beh je to najlepsie co moze byt...a nie ziadne posilky ani plateni treneri...ved behat viete aj same ci? :)...

pusinkalinka

ahoj gagotačka,
podobný problém mám aj ja.
Tiež som chodila do posila s predplatením trénera a taktiež som pribrala za asi mesiac 10 kg. Toto sa mi stalo už tri krát, no nikdy som nemyslela, že je to kvôli cvičeniu...takto už mám vysokú nadváhu a nedarí sa mi tieto kg zhodiť dole

karlicka

je to možné,že kilá pribudli. cvičením naberáš svaly a tie sú ťažké...
stravu tiež treba upraviť
vela úspechov želám :-)

gagotacka

Ahojte,
je mozne ze tri tyzne cvicim a pribrala som 8 kilov pricom si davam pozor aj na jedalnicek lebo viem ze to ide spolu... Som zostala nejak demoralizovana z toho a mam chut sa na to vykaslat... alebo by som mohla este nieco vyskusat?

Chodim do posilovne minimalne 3krat tyzdenne a mam trenera ktory mi kazal rozcvicit cele telo tak je to vporiadku a citim sa dobre ale aj tak sa mi to zda prilis vela...

zuzinka 20

vsetko je to aj o strave...cize 70% strava 30% pohyb.ak budes jest aj sladkostia neviem ake porcie, tak jasne spalis mozno za trening neviem aky mas, ale moze spalit taku horalku....alebo podla toho aky je dlhy aj dve.cize sa necuduj

bibka222

cvičením rastie svalová hmota. ja ked som cvičila každý den,tiež sa mi váha ani nepohla,dokonca aj mi ukázala viac.treba cvičit tak 3x do týždna...podla mna

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cvicim ale priberam - Fórum - ZDRAVIE.sk