Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

Fallo

moze to mat viac dovodov-
je mozne,ze potom ti viac chuti papat
Ze cvicis a naberas svalstvo,ktore je tazsie ako tuk
A ak to spojis do kopy....vaha stupa,ale tuk kludne moze ubudat.... :)

ahojkacka

Noo a nie je to preto, ze svaly su tazsie ako tuk? Urcite hej, nicoho sa neboj len pekne pokracuj, chce to cas a rucicka urco kusok zacne klesat...
Ale na vahe tolko neschudnes, najmä na konf. velkosti :)

ivca88

zafirka: a pomohol ti ten trener? a kolko si za to zaplatila? lebo vies ja studujem a fakt nemam peniaze na take veci...ja som rada ze som si mala z coho pernamentku kupit :) a ty si nejak moc chcela schudnut teda myslim ci si mala nadvahu alebo len tak si trochu vylepsit postavu?

zafirka

no podla mna chyba bola v tych ludoch, pretoze to nedodrziavali, a nie v trenerovi :) pretoze plan ti moze zostavit aj majster sveta vo fitnes, ale ked to nebudes dodrziavat ty, tak neschudnes nic.

ivca88

vincentV: hej hej sama som si proste povedala ze zacnem cvicit a tak som si kupila pernamentku a zacala chodit...a isto by som si neplatila nech mi to niekto zostavi lebo za prve som studentka takze na take veci nemam peniaze a za druhe som pocula velakrat ze si to ludia zaplatili ze im zostavili trening aj stravovanie a blabla a vyhodili sa to tisice a vobec im to nepomohlo...a zas ja nemam obezitu alebo nieco take ze by som potrebovala dako zhadzovat hrozne ale nie som so sebou spokojna tak by som chcela trochu zhodit a schudnut cosi aby som sa lepsie citila :)

zafirka

cardio je bicykel,stepper, beziaci pas alebo orbitrek. Strasne pomaha po piatej nejest, normalne si mozes dat na ranajky co chces aj na obed,(no nemyslim zrovna nejaku slaninku na ranajky, a na obed hranolky s tatarkou)normalne porcie, ale proste po tej piatej uz vazne nejest, aj ked je to zo zaciatku tazke, ale zvyknes si. ja som tiez chodila najprv sama , ale videla som, ze vysledky sa nedostavuju, lebo som nevedela jak mam cvicit, tak som si zaplatila trenera,kazdy trening som si zapisala,a teraz uz chodim cvicit sama, lebo uz viem co a ako.

ivca88

a co znamena to kardio ak sa smiem spytat? no ja cvicim iba sama...som si povedala ze musim sa zacat nejak hybat tak som si kupila pernamentku do fitka a celkom ma to bavi :) a pomaha to po piatej nejest? lebo tiez mi to jedna kamoska vravela ze to dodrziava...rada privitam vsetky rady ako nieco zhodit a pomoct tomu cviceniu :)

zafirka

ja som chodila cvicit k trenerovi, a schudla som za 3mesiace 6kg, ale na velkosti som schudla skoro o 2konfekcne velkosti. a cvicila som tak, ze najprv 15minut kardio na zahriatie, pak som cvicila posilovacky, ale vacsinou s vlastnou vahou, najprv 4cviky na brucho 3x 15 a pak 6cvikov na nohy alebo teda na ruky, podla toho ci bol trening zamerany na ruky abo nohy. no a po posilovackach, este minimalne 30minut cardio, ale idealna by bola hodina. no a zdravo sa stravovat a po piatej nejest.

zafirka

ja som chodila cvicit k trenerovi, a schudla som za 3mesiace 6kg, ale na velkosti som schudla skoro o 2konfekcne velkosti. a cvicila som tak, ze najprv 15minut kardio na zahriatie, pak som cvicila posilovacky, ale vacsinou s vlastnou vahou, najprv 4cviky na brucho 3x 15 a pak 6cvikov na nohy alebo teda na ruky, podla toho ci bol trening zamerany na ruky abo nohy. no a po posilovackach, este minimalne 30minut cardio, ale idealna by bola hodina. no a zdravo sa stravovat a po piatej nejest.